Skip to content
Start arrow Informacje arrow Wyniki V Memoria逝 Marka Wr鏏lewskiego
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 31 grudzie 2020
Wyniki V Memoria逝 Marka Wr鏏lewskiego PDF Drukuj E-mail

V edycja Memoria逝 Marka Wróblewskiego w tenisie sto這wym ju za nami. W turniejach przedpo逝dniowych udzia wzi窸o 109 uczestników. Po po逝dniu przy sto豉ch rywalizowa這 73 tenisistów sto這wych. ㄠcznie udzia w ca造m turnieju wzi窸o 182 zawodniczki i zawodników. Triumfatorami w poszczególnych kategoriach zostali - dziewcz皻a: Zuzanna Bezak, kobiety: Katarzyna Galus, 瘸cy: Jakub Turecki, m這dzicy: Jan Mruga豉, kadeci: Kacper Turecki, juniorzy: Wojciech Bogacz, seniorzy: Micha Minda, weterani do 55 roku: Adam Gdula, weterani powy瞠j 55: Waldemar Glanowski.

Pe軟a kolejno嗆 w poszczególnych kategoriach i zdj璚ia:

Dziewcz皻a:
1. Zuzanna Bezak (CKIS Skawina)
2. Julia Milówka (MKS Tarnovia Tarnów)
3. Kaja Konstantyn (KSOS)
4. Aleksandra Karolczuk (GOK w Charsznicy)
5. Oliwia Haba (MKS Tarnovia)
6. Natalia Skowro雟ka (CKiS Skawina)
7. Klaudia Haba (MKS Tarnovia)
8. Karolina Utylska (KSOS)
9. Klaudia Kosiba (LUKS Skrzyszów)
10.-12. Maria Szewczyk (KSOS)
10.-12. Natalia Hajduga (MOKSiR Czchów)
10.-12. Patrycja Ka逝瘸 (GOK w Charsznicy)
13. Urszula Jambur (GOK w Charsznicy)

Kobiety:
1. Katarzyna Galus (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów)
2. Kamila KIliszek (KS Bronowianka)
3. Oliwia W徠or (Bronowianka Krakow)
4. Zuzanna Syrda (KS Bronowianka)
5. Karolina Ho責a (KS Bronowianka)
6. Anna Kopacka (KS Bronowianka)
7. Emilia Milówka (MKS Tarnovia Tarnów)
8. Anna Studnicka (KTS Victoria Spytkowice)
9. Natalia Pi瘯osz (TG Sokó Brzesko)
10.-12. Natalia Tuleja (CKiS Skawina)
10.-12. Julita Smole (MKS Tarnovia Tarnów)
10.-12. Julia Górecka (UKS Gryf Gdów)
13.-14. Iwona Jambur (Charsznica)
13.-14. Monika Ka逝瘸 (Charsznica)

畝cy:
1. Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów)
2. Mateusz Wi郾iewski (MKS Skawa Wadowice)
3. Nikodem Nagel (UKS Jordan Zakliczyn)
4. Dawid Tomkowski (MOKSiR Czchów)
5. Micha Mardu豉 (KS Gorce)
6. Denis Bagatsky (KSOS)
7. Konrad Stopi雟ki (LUKS Skrzyszów)
8. B豉瞠j Stoczek (CKiS Skawina)
9. Stanis豉w Sowa (KSOS)

M這dzicy:
1. Jan Mruga豉 (KS Gorce Nowy Targ)
2. Mateusz Pajorski (Gryf Gdów)
3. Pawe Piróg (Siemacha Kraków)
4. Piotr Gniadek (KS Gorce Nowy Targ)
5. Arvin Yeung (KSOS)
6. Kajetan Kanownik (MOKSiR Czchów)
7. Tomasz Nie (MOKSiR Czchów)
8. Kacper Lipowicz (UKS Olesno)
9.-12. Micha Markiewicz (Siemacha)
9.-12. Sebastian Buli雟ki (SMS Solne Miasto Wieliczka)
9.-12. Jakub Saletnik (SMS Solne Miasto Wieliczka)
9.-12. Dominik Karwasi雟ki (UKS Gryf Gdów)
13.-18. Szymon Kondek (Ckis Skawina)
13.-18. Miko豉j Matyasik (Siemacha Kraków)
13.-18. Bartosz Pieszczek (KSOS)
13.-18. Rafa Marchewka (UKS Gryf Gdów)
13.-18. Adam Reszka (Siemacha Kraków)
13.-18. NIKODEM KRAS (UKS Jordan Zakliczyn)
19.-24. Mateusz Mardu豉 (KSGorce)
19.-24. Kornel Utylski (KSOS)
19.-24. Kacper Cholewa (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
19.-24. Natan Plawinski (SMS Miasto Soli)
19.-24. Stanis豉w Kondziela (KSOS)
19.-24. Oliwier Brz瘯 (MOKSiR Czchów)
25.-30. Ksawery J璠rzejowski (MKS Skawa Wadowice)
25.-30. Szymon Panu (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
25.-30. Wojciech Jop (SMS Solne Miasto Wieliczka)
25.-30. Patryk Pattocy (MOKSiR Czchów)
25.-30. Miko豉j Siwiecki (LKS K這s Olkusz)
25.-30. Szymon Ciuba (LKS K這s Olkusz)

Kadeci:
1. Kacper Turecki (UKS Gryf Gdów)
2. Rafa Majdak (LUKS Skrzyszów)
3. Szymon Karwasi雟ki (KSOS)
4. Bart這miej K康zio趾a (UKS Gryf Gdów)
5. Mateusz Kochanowski (CKIS Skawina)
6. Kacper Wolanin (UKS Magnum)
7. Maciej Stanis豉wczyk (KSOS)
8. Mateusz Nowak (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
9.-10. Franciszek Reptak (UKS Magnum)
9.-10. Jakub Wi璚kowski (LUKS Skrzyszów)
11. Micha Kluzek (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)

Juniorzy:
1. Wojciech Bogacz (KS Bronowianka)
2. ㄆkasz Knaga (KS Bronowianka)
3. Kacper Andrzejak (KS Bronowianka)
4. Micha Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice)
5. Pawel Kopacki (KS Bronowianka)
6. Bart這moej Mruga豉 (KS GORCE Nowy Targ)
7. Oskar Cesarz (MKS SKARBEK Tarnowskie Góry)
8. Dawid Nowak (TG Sokó Brzesko)
9.-12. Adrian Skrzypek (LKS Polonia Wilczowice)
9.-12. Oskar J璠rzejowski (MKS Skawa Wadowice)
9.-12. Aleksander Dietrich (KSOS)
9.-12. Micha D帳ek (KSOS)
13.-18. Bart這miej Wojas (KSOS)
13.-18. Jakub Pi瘯osz (TG Sokó Brzesko)
13.-18. Hubert Szewczyk (KSOS)
13.-18. Bart這miej W御 (KS Podwawelski)
13.-18. Pawe Maciejczyk (MKS Skawa Wadowice)
13.-18. Mateusz Siko (MOKSiR Czchów)
19.-23. Miko豉j Pieszczek (KSOS)
19.-23. Krzysztof Doniec (KSOS)
19.-23. Max Hardy (KSOS)
19.-23. Mateusz Serafin (MOKSiR Czchów)
19.-23. Maciej Anklewicz (KSOS)

Seniorzy:
1. Micha Minda (Viret Zawiercie)
2. Gabriel Go責a (MKS Skawa Wadowice)
3. Marcin Kubic (KSTS WARMIA Lidzbark Warmi雟ki)
4. Tomasz Zimnicki (UKS Gryf Gdów)
5. Tomasz Konieczny (Backhand Andrychów)
6. Pavlo Yehorkin (Niezrzeszony)
7. Micha Skórski (UKS Huragan Sosnowiec)
8. ㄆkasz Jurzak (MKS Skawa Wadowice)
9.-16. Adrian Piegza (Kraków)
9.-16. Dawid Gala (MKS Czechowice Dziedzice)
9.-16. Witold Buczy雟ki (KS Naprzód Borucin)
9.-16. Adam Babicz (Sosnowiec UkS Huragan)
9.-16. Damian Jedynak (Polonia Wilczkowice)
9.-16. Kamil Wodniak (MKS Skawa Wadowice)
9.-16. Mateusz P璚zek (MKS Centrum)
9.-16. Adrian Gadawski (Podwawelski)
17.-24. Bart這miej Gala (MKS Czechowice Dziedzice)
17.-24. Kuba Nowak (AZS U KATOWICE)
17.-24. Damian Kowalik (Wieliczka)
17.-24. Bart這miej Jo鎍zyk (MKS Skawa Wadowice)
17.-24. Jacek Szelest (Polonia Wilczkowice)
17.-24. Mariusz Smuga (Kraków)
17.-24. Mateusz Antonkiewicz (Kraków)
17.-24. Sylwester Kruszak (Kraków)
25.-32. Micha Bodnar (MKS Czechowice Dziedzice)
25.-32. Zbigniew Stalmach (Wi郾iowa)
25.-32. Mariusz ζkomy (MKS Centrum)
25.-32. Bartosz Panek (Kraków)
25.-32. Micha Borowski (Kraków)
25.-32. Jan Szerocki (Kraków)
25.-32. Andrzej Kuchnia (KTS „Jo鎍zyk Parkiety” Wi郾iowa)
33.-36. Jakub Skorupa (MKS SKARBEK TARNOWSKIE Góry)
33.-36. Dawid Sywa豉 (Orze Wojnarowa)
33.-36. Micha Krasny (Kraków)
33.-36. Zygmunt D德igo (Kraków)

Weterani (1980-1966):
1. Adam Gdula (UKS Zarabie My郵enice)
2. Dariusz Bochenek (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
3. Krzysztof Pietrzak (LKS Dobrzanka Dobra)
4. Tomasz Wala (Q Team Kraków)
5. Damian D帳rowski (Polonia Wilczkowice II)
6. Tomasz Szczerba (Bronowianka)
7. Artur Marchewka (UKS Gryf Gdów)
8. Zbigniew Karatnik (Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków)
9.-12. Marek Stoszko (Wierzchos豉wice)
9.-12. Dariusz Naódka (Magnum Ko幟ice)
9.-12. Marcin Chodacki (KS Bronowianka)
9.-12. S豉womir Wawry這 (TRS MILLENIUM MYSZKÓW)
13.-16. Artur Stoszko (Wierzchos豉wice)
13.-16. S豉womir Tomsia (LKS K這s Olkusz)
13.-16. Sylwester Januszko (LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
13.-16. Robert Lipowicz (UKS Olesno)
17.-24. Grzegorz Domanik (UKS Magnum Ko幟ice Wielkie)
17.-24. Piotr Marek (G這goczów)
17.-24. Valerii Ivankiewicz (Tarnów)
17.-24. Józef Lenartowicz (LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
17.-24. Tomasz Kochanowski (Wieliczka)
17.-24. Marcin Imielski (LKS K這s Olkusz)
17.-24. Grzegorz Reptak (LKS Wis豉 Rz御ka)
25.-28. Grzegorz Radko (LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
25.-28. Miros豉w Bochenek (Wieliczka)
25.-28. S豉womir Jop (Wieliczka)
25.-28. Maksym Bahatskyi (Kraków)

Weterani (1965 i starsi):
1. Waldemar Glanowski (LKS K這s Olkusz)
2. Franciszek ㄊsak (LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
3. Wies豉w Rygiel (Kraków)
4. Jerzy Mi鄂owiec (LKS Dobrzanka Dobra)
5. Robert Rupa (MKS Skawa Wadowice)
6. Maciej Lamer (KS Viret CMC Zawiercie)
7. Marek Biesaga (Qteam)
8. Tadeusz Szymoniak (Kraków)
9.-12. Jerzy 妃ia貫k (Kraków 1950)
9.-12. Zdzis豉w Milewski (LKS Zgoda Byczyna Jaworzno)
9.-12. Ryszard Wo幡iak (Kraków)
9.-12. Wac豉w Pi瘯osz (TG Sokó Brzesko)
13.-16. El瘺ieta Pieczarkowska (Kraków)
13.-16. Jan Mrózek (LKS Dobrzanka Dobra)
13.-16. Boles豉w D帳rowa
13.-16. S豉womir Bzowy (Kraków)
17. W這dzimierz Szczepanik (Jaworzno)

Sponsorami turnieju byli: Miejskie Przedsi瑿iorstwo Energii Cieplnej, Miejskie Przedsi瑿iorstwo Komunikacyjne, Miejskie Centrum Profilaktyki Uzale積ie.

Wi璚ej zdj耩 z wydarzenia mo積a znale潭 tutaj.

 
dalej »