Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia sobota, 13 marzec 2021
Komunikat 03/2021 - EWIMP Juniorów, Kadetów, Młodzików, Żaków 20/21 (aktualizacja) PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW, KADETÓW, MŁODZIKÓW, ŻAKÓW W SEZONIE 2020/2021

W związku z panującą pandemią COVID-19 prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu,
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie po dwie zawodniczki i dwóch zawodników uprawnionych do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w odpowiedniej kategorii wiekowej (poza posiadającymi limit).

3. Termin i miejsce
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (ul. Wiejska 1A, 32-300 Olkusz)
Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)
EWIMP Juniorów - 21.03.2021 - Olkusz
EWIMP Kadetów - 15.05.2021 - Kraków
EWIMP Młodzików - 24.04.2021 - Kraków
EWIMP Żaków - 22.05.2021 - Kraków

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach prawo gry ma po 16 zawodniczek i zawodników posiadających licencją zawodniczą PZTS w wieku według regulaminu na podstawie listy rankingowej po I serii WTK/GPP w sezonie 2020/2021, poza posiadającymi prawo gry w IMP. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do czwartku poprzedzającego zawody (numer rachunku w zakładce Organizacja KOZTS). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Kategorie wiekowe zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS). Wykaz zawodników posiadających prawo gry w IMP bez gry w eliminacjach wojewódzkich (limit) dostępny w rankingach na stronie internetowej KOZTS oraz na stronie internetowej PZTS.

6. System zawodów
Zawody przeprowadzone zostaną systemem bezpośredniej eliminacji z meczem o 3. miejsce. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po I serii WTK/GPP w sezonie 2020/2021 w odpowiedniej kategorii wiekowej.

7. Nagrody
Za miejsca I-II statuetki, za miejsca I-IV dyplomy.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 15 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( poniedziałek, 19 kwiecień 2021 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

III WTK MłodzikówKM
III WTK JuniorówKM
III WTK KadetówKM
III WTK ŻakówKM