Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 28 marzec 2021
Wyniki Grand Prix Polski M這dzik闚 - trzecie miejsce Mileny Gaj PDF Drukuj E-mail

W dniach 19-21 marca 2021 roku w D瑿icy rozegrano Grand Prix Polski M這dziczek i M這dzików. W turnieju M這dziczek miejsce na najni窺zym stopniu podium zaj窸a zawodniczka UKS Gryf Gdów - Milena Gaj.

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa:

M這dziczki:
3.-4. GAJ Milena (UKS GRYF Gdów)
9.-12.PERZ Izabela (UKS GRYF Gdów)
WIKTOR Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)
HADRY Matylda (KS BRONOWIANKA Kraków)
LECH Maja (KS GORCE Nowy Targ)
13.-16. PIETRUSZY垶KA Natasza (KS GORCE Nowy Targ)
33.-40. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS SKAWA Wadowice)
41.-48. KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
49.-56. BEZAK Zuzanna (CKIS Skawina)
57.-64. KUNKA Aleksandra (UKS TORNADO Waksmund)

M這dzicy:
17.-24. MRUGAx Jan (KS GORCE Nowy Targ)
33.-40. PILCH Aleksander (niestow. woj. MΝ)
GNIADEK Piotr (KS GORCE Nowy Targ)
0 41.-48. PAJORSKI Mateusz (UKS GRYF Gdów)
49.-56. TURECKI Jakub (UKS GRYF Gdów)

Oprócz tego udzia w eliminacjach bez awansu do turnieju gównego wzi瘭i:
MROCZKA Alicja (KS GORCE Nowy Targ)
JAKUBCZYK Weronika (UKS ROKICIE Szczytniki)
名I﹗EK Maja (MKS TARNOVIA Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (MKS CENTRUM Kraków)
SZEWCZYK Maria (MKS CENTRUM Kraków)
KOSTUCH Gabriela (UKS ROKICIE Szczytniki)
GAJ Julia (UKS ROKICIE Szczytniki)
OBAL Nikola (MKS TARNOVIA Tarnów)
名I﹗EK Emilia (MKS TARNOVIA Tarnów)
MARDOSZ Zuzanna (UKS ROKICIE Szczytniki)
WO昧IKA Helena (UKS ROKICIE Szczytniki)
KANOWNIK Kajetan (MOKSIR Czchów)
MARKIEWICZ Micha (SIEMACHA Kraków)
PIRÓG Pawe (SIEMACHA Kraków)
KONDEK Szymon (CKIS Skawina)
MARDUx Mateusz (KS GORCE Nowy Targ)
PILCH Miko豉j (niestow. woj. MΝ)
NIE Tomasz (MOSKIR Czchów)
MARCHEWKA Rafa (UKS GRYF Gdów)
UTYLSKI Kornel (MKS CENTRUM Kraków)
KLAG Franciszek (KS GORCE Nowy Targ)
MARDOSZ Maciej (UKS ROKICIE Szczytniki)
BULI垶KI Sebastian (SOLNE MIASTO Wieliczka)
GAJ Krystian (UKS ROKICIE Szczytniki)
RESZKA Adam (SIEMACHA Kraków)
KRAS Nikodem (UKS JORDAN Zakliczyn)
KUROS Antoni (KS GORCE Nowy Targ)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSIR Czchów)
OBAL Daniel (MKS TARNOVIA Tarnów)
PxWI垶KI Natan (SOLNE MIASTO Wieliczka)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS JORDAN Zakliczyn)
NAGEL Nikodem (UKS JORDAN Zakliczyn)
SALETNIK Jakub (SOLNE MIASTO Wieliczka)
CZYSZCZO Robert (KS GORCE Nowy Targ)
WI吉IEWSKI Mateusz (MKS SKAWA Wadowice)
PAWELEC Tomasz (UKS GRYF Gdów)
PIECH Jan (MOKSIR Czchów)
DYGAS Dawid (UKS PΜMIE Limanowa)
UBIK Jaros豉w (UKS PΜMIE Limanowa)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSIR Czchów)
STACHEL Bart這miej (UKS ROKICIE Szczytniki)
J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS SKAWA Wadowice)
KARWASI垶KI Dominik (UKS GRYF Gdów)
KOWALCZYK Bartosz (KS GORCE Nowy Targ)
MA印ANKA Sebastian (KS GORCE Nowy Targ)
MRÓZ Patryk (UKS JORDAN Zakliczyn)
RAMIAN Marcin (UKS JORDAN Zakliczyn)
STACHEL Artur (UKS ROKICIE Szczytniki)

 
dalej »

Najbli窺ze zawody

24.04 [Krak闚] MMW
24.04 [Krak闚] EWIMPM
25.04 [Krak闚] DMW M這dzik闚
07-09.05 [Krak闚] GPP 畝k闚
15.05 [Krak闚] DMW Kadet闚
15.05 [Krak闚] EWIMPK
16.05 [Krak闚] IMW Junior闚
22.05 [Krak闚] EWIMP
23.05 [Krak闚] IMW M這dzik闚
29.05 [Krak闚] IMW Skrzat闚

Zg這szenia

DMW Junior闚 K M
EWIMP Junior闚 K M
EWIMP K  
89. IMW K M