Skip to content
Start arrow Komunikaty arrow Komunikat 05/2021 - Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa 20/21
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 19 kwiecień 2021
Komunikat 05/2021 - Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa 20/21 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W SEZONIE 2020/2021

W związku z panującą pandemią COVID-19 prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie Młodzieżowych Mistrzów Województwa w grze pojedynczej kobiet i grze pojedynczej mężczyzn.
Wyłonienie po dwie zawodniczki i dwóch zawodników uprawnionych do udziału w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski (poza posiadającymi limit).

3. Termin i miejsce
Data: 24 kwietnia 2021 (sobota)
Miejsce: Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach mają prawo gry zawodniczki i zawodnicy posiadający licencją zawodniczą PZTS w wieku młodzieżowca. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do czwartku poprzedzającego zawody (numer rachunku w zakładce Organizacja KOZTS). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Kategoria wiekowa zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS). Wykaz zawodników posiadających prawo gry w MMP (limit) dostępny w rankingach na stronie internetowej KOZTS oraz na stronie internetowej PZTS.

6. System zawodów
Zawody przeprowadzone zostaną systemem bezpośredniej eliminacji z turniejem pocieszenia. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po II serii WTK/GPP (seniorskiej). Awans na MMP uzyskają dwie po zawodniczki i zawodnicy najwyżej sklasyfikowani w MMW spośród nieposiadających limitu. W razie potrzeby zostaną rozegrane dodatkowe mecze.

7. Nagrody
Za miejsca I-II puchary, za miejsca I-IV dyplomy.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 15 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »