Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 25 kwiecie 2021
Gryf Gd闚 i Gorce Nowy Targ najlepsze podczas DMW M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 25 kwietnia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Dru篡nowe Mistrzostwa Wojew鏚ztwa M這dzik闚. Tytu造 Dru篡nowych Mistrz闚 Wojew鏚ztwa wywalczy造 zespo造 UKS Gryf Gd闚 (Milena Gaj, Izabela Perz) w鈔鏚 m這dziczek i KS Gorce Nowy Targ I (Jan Mruga豉, Piotr Gniadek) w kategorii m這dzik闚.

Do pobrania: wyniki m這dziczek i m這dzik闚.

M這dziczki:
1. UKS Gryf Gd闚 (GAJ Mielna, PERZ Izabela)
2. KS Bronowianka Krak闚 (HADRY Matylda, WIKTOR Julia)
3. KS Gorce Nowy Targ I (LECH Maja, PIETRUSZY垶KA Natasza, MROCZKA Alicja)
4. MKS Tarnovia Tarn闚 I (MIL轑KA Julia, 名I﹗EK Maja)
5. UKS Rokicie Szczytniki II (JAKUBCZYK Weronika, KOSTUCH Gabriela)
6. MKS Centrum Krak闚 (KONSTANTYN Kaja, UTYLSKA Karolina, SZEWCZYK Maria)
7. MKS Tarnovia Tarn闚 II (HABA Klaudia, HABA Oliwia)
8. KS Gorce Nowy Targ II (KLAG Maja, BALA Jagoda)
9.-10. Siemacha Krak闚 (FOSZCZ Aleksandra, KOWALSKA Emilia, STROJEK Aleksandra)
UKS Rokicie Szczytniki I (GAJ Julia, MARDOSZ Zuzanna, WO昧IAK Helena)
11.-12. MOKSiR Czch闚 (HAJDUGA Natalia, xGOSZ Aleksandra)
MKS Rado嗆 Gorlice (HONKOWICZ Zuzanna, PYZIK Anna)

M這dzicy:
1. KS Gorce Nowy Targ I (MRUGAx Jan, GNIADEK Piotr)
2. MOKSiR Czch闚 I (KANOWNIK Kajetan, NIE Tomasz)
3. UKS Gryf Gd闚 I (PAJORSKI Mateusz, TURECKI Jakub)
4. KS Gorce Nowy Targ IV (CZYSZCZO Robert, KOWALCZYK Bartosz)
5. KS Gorce Nowy Targ II (MARDUx Mateusz, KLAG Franciszek)
6. UKS Jordan Zakliczyn I (NAGEL Nikodem, KRAS Nikodem)
7. Siemacha Krak闚 I (PIR貚 Pawe, MARKIEWICZ Micha, RESZKA Adam)
8. KS Gorce Nowy Targ III (KUROS Antoni, KUWIK Hubert, 草ΡEK Daniel)
9.-12. UKS Jordan Zakliczyn II (KRAKOWSKI Sebastian, RAMIAN Marcin)
SMS Solne Miasto Wieliczka II (PxWI垶KI Natan, G﹖IOROWSKI Adam)
UKS Gryf Gd闚 II (MARCHEWKA Rafa, PAWELEC Tomasz)
SMS Solne Miasto Wieliczka I (BULI垶KI Sebastian, SALETNIK Jakub)
13.-16. UKS Rokicie Szczytniki I (MARDOSZ Maciej, STACHEL Artur)
MOKSiR Czch闚 II (KOSTRZEWA Kacper, TOMKOWSKI Dawid)
UKS Rokicie Szczytniki II (GAJ Krystian, STACHEL Bart這miej)
UKS P這mie Limanowa (DYGAS Dawid, UBIK Jaros豉w)
17.-20. UKS Gryf Gd闚 III (KARWASI垶KI Dominik, GΜWIAK Krzysztof)
MKS Centrum Krak闚 (UTYLSKI Kornel, PIESZCZEK Bartosz)
MOKSiR Czch闚 III (PIECH Jan, PATTOCY Patryk)
SMS Solne Miasto Wieliczka III (OLEKSA Kacper, MAΜTA Rafa, STR贉W﹖ Jakub)
21.-24. Siemacha Krak闚 II (KULIS Ignacy, NAWARA Franciszek)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Wojew鏚ztwa Ma這polskiego.

 
dalej »

Zg這szenia

EWIMP Kadet闚 K M
DMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW M這dzik闚 K M
EWIMP M這dzik闚 K M
MMW K M