Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 10 maj 2021
Komunikat 06/2021 - IMW Juniorów, Kadetów, Młodzików, Żaków 20/21 (aktualizacja) PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW, KADETÓW, MŁODZIKÓW, ŻAKÓW W SEZONIE 2020/2021

W związku z panującą pandemią COVID-19 prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa Krakowskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego.

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Bronowianka" w Krakowie.

2. Cel
Wyłonienie Mistrzów Województwa w kategoriach wiekowych juniora, kadeta i młodzika w grze pojedynczej dziewcząt i chłopców, grze podwójnej dziewcząt i chłopców, grze podwójnej mieszanej (tylko junior i kadet).

3. Termin i miejsce
Klub Sportowy "Bronowianka" (ul. Zarzecze 124A, 30-134 Kraków)
IMW Juniorów - 16.05.2021
IMW Kadetów - 30.05.2021
IMW Młodzików - 23.05.2021
IMW Żaków - 05.06.2021

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach prawo gry mają zawodniczki i zawodnicy posiadających licencją zawodniczą PZTS w wieku według regulaminu. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do czwartku poprzedzającego zawody (numer rachunku w zakładce Organizacja KOZTS). Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Kategoria wiekowa zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS). Wykaz zawodników posiadających prawo gry w MP (limit) dostępny w rankingach na stronie internetowej KOZTS oraz na stronie internetowej PZTS.

6. System zawodów
W grze pojedynczej system bezpośredniej eliminacji z turniejem pocieszenia, w grze podwójnej i podwójnej mieszanej system bezpośredniej eliminacji. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po WTK/GPP w odpowiedniej kategorii wiekowej.

7. Nagrody
Za miejsca: I puchary, I-IV medale, I-VIII dyplomy w grzej pojedynczej / I-IV dyplomy w grze podwójnej i podwójnej mieszanej.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 25 zł (juniorów), 20 zł (kadetów, młodzików, żaków) od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Paweł Murzewski
Sekretarz WGiD KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( wtorek, 25 maj 2021 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M
EWIMP Żaków K M
IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
DMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Młodzików K M
EWIMP Młodzików K M
MMW K M