Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia środa, 12 maj 2021
Wznowienie rozgrywek ligowych (aktualizacja) PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Uprzejmie informujemy, że w związku ze zbliżającym się zakończeniem zakazu prowadzenia rozgrywek dla dorosłych w obiektach sportowych krytych, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego planuje wznowić rozgrywki ligowe od dnia 29 maja 2021.

Zarząd KOZTS podjął następujące decyzje w sprawie dokończenia rozgrywek ligowych:
► Rozgrywki zostaną zakończone po dokończeniu I rundy.
► Wicemistrzowie III ligi z woj. małopolskiego oraz podkarpackiego oraz ostania drużyna, która nie spadła bezpośrednio z II ligi zagrają turniej barażowy o prawo gry w II lidze.
► Z IV ligi awans uzyskają po dwie drużyny, III liga w sezonie 2021/2022 będzie liczyć 14 drużyn (ale uzupełnianie tylko do 12 drużyn).
► Po zakończeniu I rundy w V ligach odbędą się dwumecze barażowe o awans do IV ligi:
⬩ V liga rejon Kraków pomiędzy pierwszymi i drugimi drużynami po I rundzie: 1A-2B oraz 1B-2A. Wygrani awansują do IV ligi zachód.
⬩ V liga rejon Nowy Trag pomiędzy pierwszymi i drugimi drużynami po I rundzie: 1A-2B oraz 1B-2A. Wygrani awansują do IV ligi zachód.
⬩ V liga rejon Nowy Sącz/Tarnów pomiędzy drugimi drużynami po I rundzie: 2NS-2T. Wygrany awansuje do IV ligi wschód.
► Mecze odbędą się w podanych niżej terminach, z możliwością rozegrania meczu wcześniej za porozumieniem drużyn.

TERMINARZ MECZÓW BARAŻOWYCH

► 2M - 26 albo 27 czerwca 2021
► 5NT - 11 i 18 czerwca 2021
► 5K - 12 i 19 czerwca 2021
► 5T/5NS - 13 i 20 czerwca 2021

TERMINARZ DOKOŃCZENIA I RUNDY
Wszystkie terminy są już wprowadzone do systemu ligowego.

2M
5 czerwca, kolejka 7 i 9
40 LUKS Strażak Niżna Łąka - Kolping Jarosław II
51 UKS Villa Verde Olesno II - UKS MOSiR Dukla
12 czerwca, kolejka 11
63 Witmar-Podwawelski Kraków - UKS MOSiR Dukla
66 LUKS Galux Skrzyszów - LUKS Strażak Niżna Łąka
do 13 czerwca, kolejka 10
59 UKS Zarabie Myślenice - LUKS Strażak Niżna Łąka

3M
5 czerwca, kolejka 5
29 UKS Zarabie Myślenice II - Semarch-Podwawelski Kraków II
5 czerwca, kolejka 9
49 Siemacha Kraków - Kruszbud-Gryf Gdów
50 ULKS Lachowice - MKS Skawa Wadowice
52 LKS Polonia Wilczkowice - KS Gorce Nowy Targ II
12 czerwca, kolejka 10
55 Kruszbud-Gryf Gdów - ULKS Lachowice
56 MKS Skawa Wadowice - Siemacha Kraków
57 Semarch-Podwawelski Kraków II - LKS Polonia Wilczkowice
19 czerwca, kolejka 11
61 MKS Skawa Wadowice - Kruszbud-Gryf Gdów
63 KS Gorce Nowy Targ II - Semarch-Podwawelski Kraków II
64 MKS Centrum Kraków - LKS Polonia Wilczkowice
66 UKS Zarabie Myślenice II - MKS Radość Gorlice
26 czerwca, kolejka 6
35 Semarch-Podwawelski Kraków II - MKS Radość Gorlice
26 czerwca, kolejka 7
39 UKS Zarabie Myślenice II - ULKS Lachowice
42 LKS Polonia Wilczkowice - KS Bronowianka Kraków II
do 27 czerwca, kolejka 8
2021-01-10 11:00 47 UKS Villa Verde Olesno III - LKS Polonia Wilczkowice

4W
5 czerwca, kolejka 11
64 LUKS Galux Skrzyszów II - LKS Vocovia Wokowice
65 MKS Tarnovia Tarnów - MKS Radość Gorlice II
66 LKS Orzeł Wojnarowa - UKS Villa Verde Olesno IV
12 czerwca, kolejka 10
59 MKS Radość Gorlice II - UKS Villa Verde Olesno IV

4Z
5 czerwca, kolejka 1
3 KS Gorce Nowy Targ III - KS Podwawelski Kraków IV
5 czerwca, kolejka 10
56 TKS Opoka Trzebinia - LKS Polonia Wilczkowice II
57 KTS Victoria Spytkowice - LKS Kłos Olkusz
59 MKS Centrum Kraków II - KS Bronowianka Kraków III
60 LKS Victoria Nidek - Dorbud-Gryf Gdów II
12 czerwca, kolejka 9
50 KS Gorce Nowy Targ III - TKS Opoka Trzebinia
12 czerwca, kolejka 11
63 Magnum-Wesem Koźmice Wielkie - KTS Victoria Spytkowice
64 KS Podwawelski Kraków IV - LKS Kłos Olkusz
65 LKS Victoria Nidek - MKS Centrum Kraków II
19 czerwca, kolejka 2
7 KS Podwawelski Kraków III - KS Bronowianka Kraków III
19 czerwca, kolejka 8
44 TKS Opoka Trzebinia - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie
do 20 czerwca, kolejka 9
2021-01-13 19:00 49 LKS Polonia Wilczkowice II - KS Podwawelski Kraków III

5K
5 czerwca, kolejka 11
53 MKS Centrum Kraków IV - LKS Kłos Olkusz II
5 czerwca, kolejka 3
12 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - TKS Opoka Trzebinia II
12 czerwca, kolejka 5
22 LKS Polonia Wilczkowice III - TKS Opoka Trzebinia II
do 13 czerwca, kolejka 8
39 KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa - LKS Polonia Wilczkowice III

5T
5 czerwca, kolejka 10
49 LUKS Sobolik Sobolów - MOSiR Tuchów

Zmieniony ( wtorek, 01 czerwiec 2021 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M
EWIMP Żaków K M
IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
DMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Młodzików K M
EWIMP Młodzików K M
MMW K M