Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 06 czerwiec 2021
Zuzanna Piekarczyk i Jan Mrugała Mistrzami Województwa Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 5 czerwca 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa żaczek i żaków. Indywidualnymi mistrzami województwa zostali Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice) oraz Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ). W rywalizacji gier podwójnych złote medale zdobyli Zuzanna Piekarczyk i Aleksandra Karolczuk (MKS Skawa Wadowice/GOK Charsznica) oraz Jan Mrugała i Jakub Turecki (KS Gorce Nowy Targ/UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Żaczki:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
2. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
3.-4. SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)
5. KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
6. GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
7. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
8. MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
9.-12. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)
OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
13.-16. KOSIBA Klaudia (LUKS Skrzyszów)
WOŹNIAK Dorota (Rokicie Szczytniki)
SIEMEK Milena (LUKS Skrzyszów)

Żacy:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
2. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
5. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
6. PILCH Mikołaj (niestowarzyszony)
7. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
8. STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
9.-12. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
13.-16. MAŚLANKA Sebastian (KS Gorce Nowy Targ)
BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
GRELA Rafał (KS Gorce Nowy Targ)
MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. STOCZEK Błażej (CKiS Skawina)
WACARZ Maciej (TG Sokół Brzesko)
KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów)
SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)
21.-24. KOZIOŁ Szymon (TG Sokół Brzesko)
OBAL Michał (LUKS Skrzyszów)

Żaczki - gra podwójna:
1. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)/KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
2. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)/GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
3.-4. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)/UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)/OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
5.-8. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)/MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
KOSIBA Klaudia (LUKS Skrzyszów)/SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
WOŹNIAK Dorota (Rokicie Szczytniki)/SIEMEK Milena (LUKS Skrzyszów)

Żacy - gra podwójna:
1. MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)/TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
2. NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)/WIŚNIEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
3.-4. MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)/PILCH Mikołaj (niestowarzyszony)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)/KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. GRELA Rafał (KS Gorce Nowy Targ)/BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)/STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)/KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)/MAŚLANKA Sebastian (KS Gorce Nowy Targ)
9.-16. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)/STOCZEK Błażej (CKiS Skawina)
WACARZ Maciej (TG Sokół Brzesko)/KOZIOŁ Szymon (TG Sokół Brzesko)
KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów)/OBAL Michał (LUKS Skrzyszów)

Nieklasyfikowani:
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
MICHALSKA Jagoda (Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( niedziela, 06 czerwiec 2021 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M
EWIMP Żaków K M
IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
DMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Młodzików K M
EWIMP Młodzików K M
MMW K M