Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedzia貫k, 28 czerwiec 2021
Wyniki Mistrzostw Polski Kadet闚: Ma這polska z 8 medalami PDF Drukuj E-mail

W dniach 17-20 czerwca 2021 roku w Rawie Mazowieckiej w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady M這dzie篡 rozegrano Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów, które zako鎍zy造 si du篡m sukcesem reprezentantów naszego województwa. Ma這polscy zawodnicy wywalczyli 陰cznie 8 medali. Indywidualnie wicemistrzyni Polski zosta豉 Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gdów). W zmaganiach debli kadetek z這to wywalczy豉 tak瞠 Aleksandra Guzik, graj帷a w parze z Lilian Przyby (Rokita Brzeg Dolny), srebro przypad這 Oliwii W徠or (Bronowianka) i Malwinie Jareckiej (AZS UE Wroc豉w), a br您 zdoby豉 Karolina Ho責a (Bronowianka) w parze z Natali Gaworsk (AZS UE Wroc豉w). W grze mieszanej z這to zdobyli Oliwia W徠or (Bronowianka Kraków) i Alan Kulczycki (Dojlidy Bia造stok), a br您 Zuzanna Syrda (Bronowianka) oraz Mi這sz Piecowski (Naprzód Borucin). W turnieju dru篡nowym srebro zdoby造 zawodniczki Bronowianki I Kraków, graj帷 w sk豉dzie Oliwia W徠or, Zuzanna Syrda, Anna Kopacka. Po br您owy medal natomiast si璕n窸y zawodniczki Gryf Gdów (Aleksandra Guzik oraz Aleksandra Kuzio).

W punktacji województw dru篡na Ma這polski po raz trzeci z rz璠u zaj窸a I miejsce. W punktacji generalnej klubowej OOM KS Bronowianka Kraków zaj窸a II miejsce, UKS Gryf Gdów uplasowa si na IV miejscu w skali kraju.

Wszystkim medalistom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa:

Kadetki:
2. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów)
5.-8. W﹗OR Oliwia (KS BRONOWIANKA Kraków)
BARTKIEWICZ Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)
9.-16. HOΑA Karolina (KS BRONOWIANKA Kraków)
SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KUZIO Aleksandra (UKS GRYF Gdów)
25.-32. KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
33.-48. KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

Kadeci:
9.-16. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)
TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)
25.-32. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
33.-48. KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)

Kadetki - gra podwójna:
1. GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów)/Przyby Liliana (ROKITA Brzeg Dolny)
2. W﹗OR Oliwia (KS BRONOWIANKA Kraków)/JARECKA Malwina (KU AZS UE Wroc豉w)
3.-4. GAWORSKA Natalia (KU AZS UE Wroc豉w)/HOΑA Karolina (KS BRONOWIANKA Kraków)
5.-8. SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)/SKWAREK Julia (GUKS PROSNA Wieruszów)
9.-16. KURZAWSKA Maja (ENERGA KTS Toru)/KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KUZIO Aleksandra (UKS GRYF Gdów)/FRELICH Patrycja (LKTS Lubo)
BARTKIEWICZ Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)/PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (LUKS Che軛no)
KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)/TRYBUx Weronika (KS POLONIA 妃igiel)

Kadeci - gra podwójna:
5.-8. KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)/SZURLEJ Kacper (ENERGA KTS Toru)
BRUD Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w)/TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)
9.-16. GROMEK Artur (WARMIA Lidzbark Warm.)/KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)
17.-32. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)

Gra mieszana:
1. KULCZYCKI Alan (UKS DOJLIDY Bia造stok)/W﹗OR Oliwia (KS BRONOWIANKA Kraków)
3.-4. PIECOWSKI Mi這sz (KS NAPRZÓD Borucin)/SYRDA Zuzanna (KS BRONOWIANKA Kraków)
5.-8. BRUD Szymon (PKS KOLPING Jaros豉w)/HOΑA Karolina (KS BRONOWIANKA Kraków)
JADAM Dawid (PKS KOLPING Jaros豉w)/GUZIK Aleksandra (UKS GRYF Gdów)
17.-32. TURECKI Kacper (UKS GRYF Gdów)/SKWAREK Julia (GUKS PROSNA Wieruszów)
KLAG Wiktor (KS GORCE Nowy Targ)/BARTKIEWICZ Julia (KS BRONOWIANKA Kraków)
POLOK Pawe (Czechowice-Dziedzice)/KUZIO Aleksandra (UKS GRYF Gdów)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)/BRACHACZEK Nadine (JKTS Jastrz瑿ie-Zdrój)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)/HARASIMI Maria (UKS DOJLIDY Bia造stok)
ZGUCZY垶KI Szymon (SMS W這dawa)/KOPACKA Anna (KS BRONOWIANKA Kraków)
KOWALCZYK Micha (KS GORCE Nowy Targ)/KOLASA Iwona (UKS TORNADO Waksmund)

Kadetki - gra dru篡nowa:
2. KS BRONOWIANKA Kraków I (W﹗OR Oliwia, SYRDA Zuzanna, KOPACKA Anna)
3.-4. UKS GRYF Gdów (GUZIK Aleksandra, KUZIO Aleksandra)
5.-8. KS BRONOWIANKA Kraków II (BARTKIEWICZ Julia, HOΑA Karolina)

Kadeci - gra dru篡nowa:
5.-8. KS GORCE Nowy Targ (KLAG Wiktor, KOWALCZYK Micha)
9.-16. UKS GRYF Gdów (TURECKI Kacper, KARWASI垶KI Szymon, MIERNIK Jan)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zdj璚ia 廝ód這: PZTS i GORCE Nowy Targ.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

28-29.08 [Krak闚] Memoria J. B豉szczaka
02.09 [Krak闚] WZSW (termin wst瘼ny)
04.09 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
05.09 [Krak闚] I WTK Senior闚
11.09 [Krak闚] I WTK 畝k闚
12.09 [Krak闚] I WTK Junior闚

Zg這szenia

IMW Kadet闚 K M
IMW 畝k闚 K M
IMW Skrzat闚 K M
EWIMP 畝k闚 K M
IMW M這dzik闚 K M
EWIMP Kadet闚 K M
DMW Kadet闚 K M
IMW Junior闚 K M
DMW M這dzik闚 K M
EWIMP M這dzik闚 K M
MMW K M