Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia czwartek, 22 lipiec 2021
Weryfikacja końcowa rozgrywek ligowych w sezonie 2020/2021 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

Przedstawiamy końcową kolejność drużyn w poszczególnych ligach w sezonie 2021/2022 z informacją o awansach i spadkach.

II liga mężczyzn
1. UKS Villa Verde Olesno II - przegrany baraż
2. KSTS MOSiR Karpaty Krosno
3. UKS Płomień Limanowa
4. Witmar-Podwawelski Kraków
5. KS Spektrum-Karpol Słopnice
6. KS Gorce Nowy Targ
7. Kolping Jarosław II
8. UKS MOSiR Dukla
9. KS Bronowianka Kraków
10. LUKS Galux Skrzyszów - 1. miejsce turniej barażowy, utrzymanie
11. UKS Zarabie Myślenice - spadek do 3M
12. LUKS Strażak Niżna Łąka - spadek - woj. podkarpackie

III liga mężczyzn
1. MKS Skawa Wadowice - awans do 2M
2. KS Gorce Nowy Targ II - 3. miejsce turniej barażowy
3. Siemacha Kraków
4. Kruszbud-Gryf Gdów
5. ULKS Lachowice
6. UKS Zarabie Myślenice II
7. LKS Polonia Wilczkowice
8. MKS Radość Gorlice
9. KS Bronowianka Kraków II
10. UKS Villa Verde Olesno III
11. MKS Centrum Kraków - spadek do 4Z
12. Semarch-Podwawelski Kraków II - spadek do 4Z

IV liga mężczyzn wschód
1. KS Start Nowy Sącz - awans do 3M
2. UKS Płomień Limanowa II - awans do 3M
3. LZS Solidarni Mędrzechów
4. KS Spektrum-Karpol Słopnice II
5. MKS Radość Gorlice II
6. LKS Vocovia Wokowice
7. UKS Villa Verde Olesno IV
8. UKS Jordan Zakliczyn
9. LUKS Galux Skrzyszów II
10. LKS Orzeł Wojnarowa
11. LUKS Lipie
12. MKS Tarnovia Tarnów - spadek do 5T

IV liga mężczyzn zachód
1. LKS Kłos Olkusz - awans do 3M
2. TKS Opoka Trzebinia - awans do 3M
3. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie
4. KS Podwawelski Kraków IV
5. KTS Victoria Spytkowice
6. LKS Polonia Wilczkowice II
7. KS Bronowianka Kraków III
8. LKS Victoria Nidek
9. MKS Centrum Kraków II - spadek do 5K
10. KS Gorce Nowy Targ III - spadek do 5NT
11. Dorbud-Gryf Gdów II - spadek do 5K
12. KS Podwawelski Kraków III - spadek do 5K

V liga rejon Kraków - Grupa A
1. UKS Zarabie Myślenice III - wygrany baraż, awans do 4Z
2. SSL Wielmożanka Wielmoża - przegrany baraż
3. TKKF Dobczyce
4. PKS Porta Kraków
5. LKS Kłos Olkusz II
6. UKS Rokicie Szczytniki I
7. Siemacha Kraków II
8. MKS Centrum Kraków IV
9. UKS Gryf Gdów III
10. LKS Wisła Rząska II

V liga rejon Kraków - Grupa B
1. Magnum-Wesem Koźmice Wielkie II - wygrany baraż, awans do 4Z
2. Q Team Kraków - przegrany baraż
3. KS Bronowianka Kraków IV
4. KS Jordan Kraków
5. TKS Opoka Trzebinia II
6. LKS Wisła Rząska I
7. LKS Polonia Wilczkowice III
8. SMS Solne Miasto Wieliczka
9. KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa
10. UKS Rokicie Szczytniki II

V liga rejon Nowy Sącz
1. LKS Dobrzanka Dobra - awans do 4W
2. KS Talar Team Szczawa - wygrany baraż, awans do 4W
3. MKS Radość Gorlice III
4. LKS Orzeł Wojnarowa II
5. MKS Radość Gorlice IV
6. KS Start Nowy Sącz II
7. UKS Płomień Limanowa III
8. LUKS Lipie II

V liga rejon Nowy Targ - Grupa A
1. KS Gorce Nowy Targ IV - przegrany baraż
2. MKS Skawa Wadowice II - przegrany baraż
3. KS Turbacz Mszana Dolna
4. TG Sokół Gniazdo Zakopane
5. LKS Victoria Nidek II
6. KTS Victoria Spytkowice III
7. KS Unia Naprawa

V liga rejon Nowy Targ - Grupa B
1. MKS Skawa Wadowice III - wygrany baraż, awans do 4Z
2. KS Backhand Andrychów - wygrany baraż, awans do 4Z
3. KTS Victoria Spytkowice II
4. LKS Orawa Jabłonka
5. ULKS Lachowice II
6. UKS Tornado Waksmund
7. Power Rangers Czarny Dunajec
8. KS Gorce Nowy Targ V

V liga rejon Tarnów
1. UKS Fortem Pawęzów - awans do 4W
2. LZS Solidarni Mędrzechów II - przegrany baraż
3. TG Sokół Brzesko
4. MOKSiR Czchów
5. LUKS Galux Skrzyszów III
6. UKS Sokół Żabno
7. UKS Villa Verde Olesno V
8. UKS Jordan Zakliczyn II
9. UKS Królewski Biecz
10. MOSiR Tuchów
11. LUKS Sobolik Sobolów
12. MKS Tarnovia Tarnów II

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

25.09 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
26.09 [Kraków] I WTK Żaków
08-10.10 [Kraków] 1. GPP Kadetów
24.10 [Gdów] GP Jesień '21
07.11 [(do ustalenia)] II WTK Seniorów
13.11 [(do ustalenia)] II WTK Młodzików
14.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadetów
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Żaków
21.11 [(do ustalenia)] II WTK Juniorów

Zgłoszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Żaków K M