Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 29 sierpnia 2021
Podsumowanie XVIII Memoriału Jana Błaszczaka PDF Drukuj E-mail

W niedzielę 29 sierpnia zakończył się drugi dzień zmagań podczas XVIII Memoriału Jana Błaszczaka. Triumfatorem w najliczniej obsadzonej kategorii amatorów został Konstantyn Puszkariow (UKS Olesno), drugie miejsce zajął Adam Kieroński (UKS Olesno), a trzecie Wojciech Waliczek (Zarabie Myślenice). W kategorii weteranów najlepszy okazał się Zenon Woliński (Solidarni Mędrzechów), przed Tadeuszem Szymoniakiem (Kraków) i Wiesławem Ryglem (Kraków). W turnieju kadetek zwyciężyła Aleksandra Gołębiowska (Skarbek Tarnowskie Góry), pokonując w finale Natalię Brzezińską (Dekor-Glass Działdowo). Trzecie miejsce wywalczyła Maria Toborek (KTS Gliwice). W kategorii kadetów pierwsze miejsce zajął Wiktor Klag (Gorce Nowy Targ), przed Szymonem Flaumenhaftem (Kolping Jarosław) i Janem Mrugałą (Gorce Nowy Targ).

Z kolei w sobotę 28 sierpnia zakończył się pierwszy dzień zmagań podczas XVIII Memoriału Jana Błaszczaka, podczas którego rywalizowano w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn. W turnieju kobiet zwyciężyła Zhao Xia (MŁKS Łomża), przed Katarzyną Galus (KU AZS Politechnika Rzeszów). Trzecie miejsce wywalczyła Oliwia Wątor (KU AZS Politechnika Rzeszów). W turnieju mężczyzn zwyciężył Jakub Chmielowski (KSTS MOSiR Karpaty Krosno). Drugie miejsce wywalczył Artur Białek (UKS Olesno), a trzecie Daniel Lis (UKS Olesno).