Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 05 wrzesie 2021
Natalia Gajewska i Artur Bia貫k zwyci篹yli w I WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 05 wrze郾ia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów. W turnieju seniorek triumfowa豉 Natalia Gajewska (KS Bronowianka Kraków), przed Aleksandr Guzik (UKS Gryf Gdów). Trzecie miejsce zaj窸a Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju seniorów zwyci篹y Artur Bia貫k (UKS Olesno), drugie miejsce zaj掖 Dawid Kosmal (UKS P這mie Limanowa), a na najni窺zym stopniu podium stan掖 Rafa Tatarczuch (UKS Olesno).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. GAJEWSKA Natalia (Bronowianka Kraków)
2. GUZIK Aleksandra (UKS Gryf Gdów)
3. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
4. KILISZEK Kamila (Bronowianka Kraków)
5. ZAJ。 Anna (Bronowianka Kraków)
6. SYRDA Zuzanna (Bronowianka Kraków)
7. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
8. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
9.-10. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KOPACKA Anna (Bronowianka Kraków)
11.-12. STUDNICKA Anna (Victoria Spytkowice)
BAJER Emilia (UKS Gryf Gdów)
13.-14. CYCHOWSKA Ewa (Bronowianka Kraków)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)

Seniorzy:
1. BIAΒK Artur (UKS Olesno)
2. KOSMAL Dawid (P這mie Limanowa)
3. TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
4. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
5. KOPACKI Pawe (Bronowianka Kraków)
6. KOΒK Maciej (Bronowianka Kraków)
7. MICHALCZYK Jakub (P這mie Limanowa)
8. BOGACZ Wojciech (Bronowianka Kraków)
9.-12. RACZEK Marcin (MKS Skawa Wadowice)
RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków)
KNAGA ㄆkasz (Bronowianka Kraków)
MLECZKO Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
13.-16. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
PIEGZA Adrian (niestowarzyszony)
KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. TWARÓG Mariusz (Bronowianka Kraków)
SUΘOWSKI Karol (P這mie Limanowa)
BOLS癿A Pawe (Spektrum S這pnice)
ROBAK Mateusz (UKS Fortem Paw瞛ów)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
PI﹖TKA Micha (Magnum Ko幟ice Wielkie)
RESZKA Jakub (Siemacha Kraków)
SKRZYPEK Adrian (Polonia Wilczkowice)
25.-32. PIEKARCZYK Micha (LKS Victoria Nidek)
KURCZYNA ㄆkasz (Magnum Ko幟ice Wielkie)
KONSTANTYN Pawe (Siemacha Kraków)
MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
JO哸ZYK Bart這miej (MKS Skawa Wadowice)
ROZUM Dawid (P這mie Limanowa)
33.-40. PILCH Aleksander (Siemacha Kraków)
ANDRZEJAK Kacper (Bronowianka Kraków)
GDULA Adam (TKKF Dobczyce)
WIERZBI垶KI Marcin (MKS Centrum Kraków)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
WINKLER Grzegorz (UKS Fortem Paw瞛ów)
DYMEK Micha (Podwawelski Kraków)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
41.-48. PIETRZYK Marcin (Podwawelski Kraków)
SIKO Mateusz (MOKSiR Czchów)
JURZAK ㄆkasz (MKS Skawa Wadowice)
FILEK Maciej (LKS Victoria Nidek)
xKOMY Mariusz (MKS Centrum Kraków)
KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
49.-56. GOLONKA Filip (P這mie Limanowa)
W﹖ Bart這miej (Podwawelski Kraków)

Nieklasyfikowani:
BRUZDA Julia (Bronowianka Kraków)
WOLANIN Piotr (LKS Victoria Nidek)
LIS Daniel (UKS Olesno)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

25.09 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
26.09 [Krak闚] I WTK 畝k闚
08-10.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
24.10 [Gd闚] GP Jesie '21
07.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
13.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
14.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
21.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zg這szenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M