Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 11 wrzesie 2021
Klaudia Haba i Kacper Honkowicz wygrali I WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 11 wrze郾ia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny m這dziczek i m這dzików. W turnieju m這dziczek zwyci篹y豉 Klaudia Haba (Tarnovia Tarnów), przed Emilia 安i徠ek (Tarnovia Tarnów). Trzecie miejsce wywalczy豉 Kaja Konstantyn (Bronowianka Kraków). W zmaganiach m這dzików triumfowa Kacper Honkowicz (MKS Rado嗆 Gorlice), drugie miejsce zaj掖 Adam Reszka (Siemacha Kraków), a na najni窺zym stopniu podium stan掖 Robert Czyszczo (KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzików.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
2. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
3. KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
4. PYZIK Anna (MKS Rado嗆 Gorlice)
5. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado嗆 Gorlice)
6. OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
7. WO昧IAK Helena (Rokicie Szczytniki)
8. GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
9.-12. KOSTUCH Gabriela (Rokicie Szczytniki)
KOSIBA Klaudia (LUKS Skrzyszów)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
13.-16. SIEMEK Milena (LUKS Skrzyszów)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
17.-20. MICHALSKA Jagoda (Rokicie Szczytniki)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
KAΣ涉 Patrycja (GOK Charsznica)
WO昧IAK Dorota (Rokicie Szczytniki)
21.-24. FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)

M這dzicy:
1. HONKOWICZ Kacper (MKS Rado嗆 Gorlice)
2. RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
3. CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
4. NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
5. WI吉IEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
6. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
7. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
8. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
9.-12. PILCH Miko豉j (Siemacha Kraków)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
OBAL Daniel (Tarnovia Tarnów)
STACHEL Bart這miej (Rokicie Szczytniki)
13.-16. STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
MARCHEWKA Rafa (UKS Gryf Gdów)
17.-20. DYGAS Dawid (P這mie Limanowa)
MAΜTA Rafa (Miasto Soli Wieliczka)
J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
21.-24. STOCZEK B豉瞠j (CKiS Skawina)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
25.-28. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
SYKTUS Maciej (P這mie Limanowa)
KONDEK Adam (CKiS Skawina)
BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
29.-32. S。ZAWA Tymon (PKS Porta Kraków)

Nieklasyfikowani:
KRASKA B豉瞠j (PKS Porta Kraków)
ZI牞A Jakub (TKKF Dobczyce)
NAWARA Franciszek (Siemacha Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( sobota, 11 wrzesie 2021 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

25.09 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
26.09 [Krak闚] I WTK 畝k闚
08-10.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
24.10 [Gd闚] GP Jesie '21
07.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
13.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
14.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
21.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zg這szenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M