Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 12 wrzesie 2021
Izabela Perz i Piotr Gniadek najlepsi podczas I WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 12 wrze郾ia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów. W turnieju kadetek pierwsze miejsce zdoby豉 Izabela Perz (UKS Gryf Gdów), pokonuj帷 w finale Milen Gaj (UKS Gryf Gdów). Na najni窺zym stopniu podium stan窸a Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice). W zmaganiach kadetów najlepszy okaza si Piotr Gniadek (KS Gorce Nowy Targ), przed Janem Mruga陰 (KS Gorce Nowy Targ). Trzecie miejsce wywalczy Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
2. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
3. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
4. FILIPEK Angelika (Rokicie Szczytniki)
5. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
6. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
7. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
8. KUNKA Aleksandra (Tornado Waksmund)
9.-12. 名I﹗EK Maja (Tarnovia Tarnów)
WIKTOR Julia (Bronowianka Kraków)
JAKUBCZYK Weronika (Rokicie Szczytniki)
PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
KOSTUCH Gabriela (Rokicie Szczytniki)
17.-20. HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
SARAD Anna (LUKS Skrzyszów)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
21.-24. OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
KOSIBA Klaudia (LUKS Skrzyszów)

Kadeci:
1. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
2. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
3. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
4. PIRÓG Pawe (Siemacha Kraków)
5. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
6. WI吉IEWSKI Mateusz (MKS Skawa Wadowice)
7. LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
8. SYKTUS Jan (P這mie Limanowa)
9.-12. NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
SIKO Maciej (Jordan Zakliczyn)
PILCH Aleksander (Siemacha Kraków)
13.-16. UBIK Jaros豉w (P這mie Limanowa)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
17.-24. 印AZYK Karol (Tarnovia Tarnów)
JURKIEWICZ Jakub (Tarnovia Tarnów)
BULI垶KI Sebastian (Miasto Soli Wieliczka)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
玆DEK Robert (LKS Victoria Nidek)
SALETNIK Jakub (Miasto Soli Wieliczka)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
25.-32. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
PxWI垶KI Natan (Miasto Soli Wieliczka)
OBAL Daniel (Tarnovia Tarnów)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
DYGAS Dawid (P這mie Limanowa)
PILCH Miko豉j (Siemacha Kraków)
KRAKOWSKI Sebastian (Jordan Zakliczyn)
33.-40. NOWAK Mateusz (Magnum Ko幟ice Wielkie)
KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
KU昧IAR Antoni (Siemacha Kraków)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
CHOLEWA Kacper (Magnum Ko幟ice Wielkie)
RAMIAN Marcin (Jordan Zakliczyn)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokó 畝bno)
STACHEL Bart這miej (Rokicie Szczytniki)
41.-48. KULIS Ignacy (Siemacha Kraków)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
PIECH Jan (MOKSiR Czchów)
J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
GAJ Krystian (Rokicie Szczytniki)
MAΜTA Rafa (Miasto Soli Wieliczka)
49.-56. STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
WOLANIN Kacper (Magnum Ko幟ice Wielkie)
KADΣBOWSKI Jan (Miasto Soli Wieliczka)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
烘UDA Tomasz (LUKS Skrzyszów)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
57.-64. KRAS Nikodem (Jordan Zakliczyn)

Nieklasyfikowani:
KOCHANOWSKI Mateusz (Magnum Ko幟ice Wielkie)
TOKARCZYK Szymon (Tarnovia Tarnów)
KWIEK Kacper (Jordan Zakliczyn)
STANISxWCZYK Maciej (Magnum Ko幟ice Wielkie)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

25.09 [Bronowianka] Mistrzostwa MTKKF
26.09 [Krak闚] I WTK 畝k闚
08-10.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
24.10 [Gd闚] GP Jesie '21
07.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
13.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
14.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
21.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zg這szenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M