Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 13 listopad 2021
Klaudia Haba i Jakub Turecki najlepsi podczas II WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 13 listopada 2021 roku w Nowym Targu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny m這dziczek i m這dzików. W zmaganiach m這dziczek triumfowa豉 Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów). Drugie miejsce zaj窸a Kaja Konstantyn (KS Bronowianka Kraków), a na trzecim stopniu podium stan窸a Emilia 安i徠ek (MKS Tarnovia Tarnów). W rywalizacji m這dzików najlepszy okaza si Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów), przed Robertem Czyszczoniem (KS Gorce Nowy Targ). Trzecie miejsce zaj掖 Nikodem Nagel (Jordan Zakliczyn).

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzikow.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
2. KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
3. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
4. HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
5. GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
6. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
7. PYZIK Anna (MKS Rado嗆 Gorlice)
8. OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
9.-12. MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
KOSTUCH Gabriela (Rokicie Szczytniki)
HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado嗆 Gorlice)
WO昧IAK Helena (Rokicie Szczytniki)
13.-16. UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
FOSZCZ Aleksandra (Siemacha Kraków)
17.-20. WO昧IAK Dorota (Rokicie Szczytniki)
NOWORYTA ㄆcja (Victoria Spytkowice)
PIOTROWSKA Sylwia (Victoria Spytkowice)
MICHALSKA Jagoda (Rokicie Szczytniki)
21.-24. STROJEK Aleksandra (Siemacha Kraków)

M這dzicy:
1. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
2. CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
3. NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
4. ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
5. KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
6. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
7. OBAL Daniel (Tarnovia Tarnów)
8. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PILCH Miko豉j (Siemacha Kraków)
13.-16. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
STACHEL Bart這miej (Rokicie Szczytniki)
DYGAS Dawid (P這mie Limanowa)
17.-20. J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
FABER Sebastian (MKS Skawa Wadowice)
21.-24. SYKTUS Maciej (P這mie Limanowa)
MARDUx Micha (KS Gorce Nowy Targ)

Nieklasyfikowani:
HONKOWICZ Kacper (MKS Rado嗆 Gorlice)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( sobota, 13 listopad 2021 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

04.12 [Charsznica] I WTK Skrzat闚
04-05.12 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
19.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
09.01 [畝bno] I WTK Weteran闚
16.01 [Olkusz] III WTK Senior闚

Zgloszenia

I WTK Skrzat闚 K M