Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 14 listopad 2021
Milena Gaj i Jakub Nowak wygrali II WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 14 listopada 2021 roku w Nowym Targu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów. Najlepsz kadetk okaza豉 si Milena Gaj (UKS Gryf Gdów). Drugie miejsce wywalczy豉 Natasza Pietruszy雟ka (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów). W rywalizacji kadetów zwyci篹y Jakub Nowak (TKKF Dobczyce), przed Aleksandrem Pilchem (Siemacha Kraków). Na najni窺zym stopniu podium stan掖 Jan Mruga豉 (KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
2. PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
3. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
4. KUNKA Aleksandra (Tornado Waksmund)
5. BEZAK Zuzanna (CKiS Skawina)
6. KOLASA Iwona (Tornado Waksmund)
7. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
8. FILIPEK Angelika (Rokicie Szczytniki)
9.-12. JAKUBCZYK Weronika (Rokicie Szczytniki)
MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
名I﹗EK Maja (Tarnovia Tarnów)
13.-16. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
GAJ Julia (Rokicie Szczytniki)
17.-20. SARAD Anna (LUKS Skrzyszów)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
KOSTUCH Gabriela (Rokicie Szczytniki)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. DUDEK Anna (Bronowianka Kraków)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
25.-28. WO昧IAK Helena (Rokicie Szczytniki)

Kadeci:
1. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
2. PILCH Aleksander (Siemacha Kraków)
3. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
4. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
5. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
6. KOWALCZYK Micha (KS Gorce Nowy Targ)
7. K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
8. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
9.-12. SALETNIK Jakub (Miasto Soli Wieliczka)
PIRÓG Pawe (Siemacha Kraków)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
SIKO Maciej (Jordan Zakliczyn)
13.-16. KU昧IAR Antoni (Siemacha Kraków)
NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
SYKTUS Jan (P這mie Limanowa)
玆DEK Robert (LKS Victoria Nidek)
17.-24. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Adam (Siemacha Kraków)
JACHYMIAK Krzysztof (KS Gorce Nowy Targ)
KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
KRAS Nikodem (Jordan Zakliczyn)
25.-32. JURKIEWICZ Jakub (Tarnovia Tarnów)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
TOKARCZYK Szymon (Tarnovia Tarnów)
OBAL Daniel (Tarnovia Tarnów)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
33.-40. STACHEL Bart這miej (Rokicie Szczytniki)
CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
印AZYK Karol (Tarnovia Tarnów)
UBIK Jaros豉w (P這mie Limanowa)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
ZWOLE Konrad (Jordan Zakliczyn)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
41.-48. PILCH Miko豉j (Siemacha Kraków)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PIESZCZEK Bartosz (MKS Centrum Kraków)
HOLCMAN Eryk (LKS Victoria Nidek)
SYKTUS Maciej (P這mie Limanowa)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)

Nieklasyfikowani:
DYGAS Dawid (UKS P這mie Limanowa)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

Zmieniony ( niedziela, 14 listopad 2021 )
 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

04.12 [Charsznica] I WTK Skrzat闚
04-05.12 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
19.12 [Bronowianka] Memoria M. Wr鏏lewskiego
09.01 [畝bno] I WTK Weteran闚
16.01 [Olkusz] III WTK Senior闚

Zgloszenia

I WTK Skrzat闚 K M