Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 22 listopad 2021
Anna Cyrwus i Dawid Kosmal wygrali II WTK Juniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 21 listopada 2021 roku w Mędrzechowie rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorek i Juniorów. W zmaganiach juniorek triumfowała Anna Cyrwus (KS Gorce Nowy Targ). Drugie miejsce zajęła Milena Gaj (UKS Gryf Gdów), a na trzecim stopniu podium stanęła Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ). W juniorach najlepszy okazał się Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa). Drugie miejsce zdobył Łukasz Knaga (KS Bronowianka Kraków), a trzecie wywalczył Bartłomiej Mrugała (KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Juniorki:
1. CYRWUS Anna (KS Gorce Nowy Targ)
2. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
3. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
4. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
5. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
6. WIKTOR Julia (Bronowianka Kraków)
7. HADRYŚ Matylda (Bronowianka Kraków)
8. PIĘKOSZ Natalia (TG Sokół Brzesko)
9.-12. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KOPACKA Anna (Bronowianka Kraków)
PUT Gabriela (TG Sokół Brzesko)
MILÓWKA Emilia (Tarnovia Tarnów)
13.-16. BAJER Emilia (UKS Gryf Gdów)
ŚWIĄTEK Maja (Tarnovia Tarnów)
OLSZAŃSKA Patrycja (Tarnovia Tarnów)
STUDNICKA Anna (Victoria Spytkowice)
17.-20. SARAD Anna (LUKS Skrzyszów)
SMOLEŃ Julita (Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
21.-24. JASIŃSKA Angelika (LUKS Skrzyszów)

Juniorzy:
1. KOSMAL Dawid (Płomień Limanowa)
2. KNAGA Łukasz (Bronowianka Kraków)
3. MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
4. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
5. SUŁKOWSKI Karol (Płomień Limanowa)
6. KOPACKI Paweł (Bronowianka Kraków)
7. BOGACZ Wojciech (Bronowianka Kraków)
8. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
KORNAŚ Bartłomiej (Płomień Limanowa)
13.-16. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
KARWASIŃSKI Szymon (UKS Gryf Gdów)
LEŚNIAK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
ANDRZEJAK Kacper (Bronowianka Kraków)
17.-24. MAJDAK Rafał (MKS Centrum Kraków)
SARAD Kamil (LUKS Skrzyszów)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
STOCHEL Adam (MKS Centrum Kraków)
PIĘKOSZ Jakub (TG Sokół Brzesko)
GOLONKA Filip (Płomień Limanowa)
PILCH Aleksander (Siemacha Kraków)
NAGEL Kacper (Jordan Zakliczyn)
25.-32. WĄS Bartłomiej (Podwawelski Kraków)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
ŻYDEK Robert (LKS Victoria Nidek)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
PILCH Mikołaj (Siemacha Kraków)
PUT Maciej (TG Sokół Brzesko)
PASEK Kamil (KS Start Nowy Sącz)
33.-40. MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
MÓŁKA Krzysztof (KS Start Nowy Sącz)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokół Żabno)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
KRAS Nikodem (Jordan Zakliczyn)
SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
UBIK Jarosław (Płomień Limanowa)
41.-48. GAJOWY Mateusz (UKS Sokół Żabno)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokół Żabno)
KROKOS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków)
PIS Konrad (LUKS Skrzyszów)
KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
PIRÓG Paweł (Siemacha Kraków)
49.-56. DYGAS Dawid (Płomień Limanowa)
KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków)
WĘGLARCZYK Jan (Jordan Zakliczyn)
JURKIEWICZ Jakub (Tarnovia Tarnów)
ŚLAZYK Karol (Tarnovia Tarnów)
DĄBEK Michał (MKS Centrum Kraków)
57.-64. KOBYLARCZYK Kacper (Jordan Zakliczyn)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
SYKTUS Jan (Płomień Limanowa)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
RAMIAN Marcin (Jordan Zakliczyn)

Nieklasyfikowani:
BRUZDA Julia (Bronowianka Kraków)
RUDZKA Oliwia (Rokicie Szczytniki)
DOMITER Julia (Płomień Limanowa)
PIEKARCZYK Michał (LKS Victoria Nidek)
FRANCZAK Szymon (Tarnovia Tarnów)
NOWAK Dawid (TG Sokół Brzesko)
SZOSTAK Michał (Rokicie Szczytniki)
KONDEK Adam (CKiS Skawina)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
dalej »

Najbliższe zawody

04.12 [Charsznica] I WTK Skrzatów
04-05.12 [Kraków] 3. GPP Niepełnosprawnych
19.12 [Bronowianka] Memoriał M. Wróblewskiego
09.01 [Żabno] I WTK Weteranów
16.01 [Olkusz] III WTK Seniorów

Zgloszenia

I WTK Skrzatów K M