Skip to content
Start arrow Komunikaty arrow Komunikat 03/2022 - 90. Indywidualne Mistrzostwa Województwa
Dodane przez: Rafał Zlezarczyk dnia środa, 09 marca 2022
Komunikat 03/2022 - 90. Indywidualne Mistrzostwa Województwa PDF Drukuj E-mail
img-20220310-wa0004.jpg

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Gorce" Nowy Targ.

2. Cel
Wyłonienie Mistrzów Województwa w grze pojedynczej kobiet, grze pojedynczej mężczyzn, grze podwójnej kobiet, grze podwójnej mężczyzn i grze podwójnej mieszanej.
Wyłonienie zawodniczki i zawodnika uprawnionego do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski (zwycięzcy w grze pojedynczej uzyskują prawo gry).

3. Termin i miejsce
Data: 20 marca 2022 (niedziela)
Miejsce: Hala sportowa "Arena" (ul. Wojska Polskiego 9, Nowy Targ)

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
Prawo gry ma po 48 zawodniczek i 48 zawodników na podstawie listy rankingowej do IMW (na podstawie WLR po III serii WTK/GPP oraz rozgrywek ligowych). W razie występowania wolnych miejsc uzupełnianie będzie następować ze zgłoszonych z kolejnych pozycji.
Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS (również od razu mogą się zgłaszać rezerwowi) albo przez e-mail dla niestowarzyszonych do piątku poprzedzającego zawody do godz. 8:00. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS. Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.

Lista do IMW dostępna w menu Listy rankingowe.

6. System zawodów
We wszystkich konkurencjach zawody rozegrane zostaną systemem bezpośredniej eliminacji. W grze pojedynczej dodatkowe mecze o miejsca w przedziałach. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa do IMW 2021/2022.

7. Nagrody
I)
Każdy startujący uczestnik otrzyma pakiet startowy zawierający m. in. pamiątkową koszulkę z logo jubileuszowych 90. IMW oraz dodatkowe upominki.
II)
Puchary - za miejsca I,
Medale - za miejsca I-IV,
Dyplomy - za miejsca I-VIII w grzej pojedynczej oraz I-IV w grze podwójnej i podwójnej mieszanej.
III)
Dodatkowo nagrody finansowe w gotówce (pula nagród 3000 zł) za miejsca I-IV w grze pojedynczej oraz dla zwycięzców w grze podwójnej i podwójnej mieszanej oraz nagrody w formie voucherów:
- bony do sklepu Inters.pl o wartości 1000 zł,
- weekend w hotelu Carlina w Białce Tatrzańskiej,
- weekend w domku Tatra Village,
- całodniowe pobyty w basenach termalnych "Termy Szaflary",
- całodniowe pobyty w basenach termalnych "Gorący Potok",
- zestawy piłek treningowych dla klubów.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 40 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Rafał Zlezarczyk

Zmieniony ( piątek, 18 marca 2022 )
 
wstecz   dalej »