Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 30 kwiecień 2022
Maja Klag i Jakub Turecki Mistrzami Województwa Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 30 kwietnia 2022 w hali Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa żaczek i żaków. Indywidualnymi Mistrzami Województwa zostali Maja Klag (KS Gorce Nowy Targ) oraz Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów). Drugie miejsca zajęli Emilia Świątek (Tarnovia Tarnów) i Mikołaj Pilch (Siemacha Kraków), a na najniższym stopniu podium zmagania zakończyli Zuzanna Mardosz (Rokicie Szczytniki) i Zuzanna Honkowicz (Radość Gorlice) oraz Bartosz Kowalczyk (Gorce Nowy Targ) i Karol Kaczmarczyk (Skawa Wadowice). W grach podwójnych triumfowali Emilia Świątek w parze z Zuzanną Honkowicz, a także Jakub Turecki i Karol Kaczmarczyk.

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
2. ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)
3.-4. MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)
5. SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
6. OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)
7. UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
8. HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów)
9.-12. EWERT Lea (Płomień Limanowa)
CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
GOLONKA Blanka (Płomień Limanowa)
SOCHAJ Marcelina (KS Start Nowy Sącz)
13.-16. WOŹNIAK Dorota (Rokicie Szczytniki)
STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
17.-20. EWERT Laura (Płomień Limanowa)
WYCZÓŁKOWSKA Emilia (Płomień Limanowa)
UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)

Żacy:
1. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
2. PILCH Mikołaj (Siemacha Kraków)
3.-4. KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
5. STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
6. TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
7. BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
8. SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)
9.-12. WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)
JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
ZAJĄC Karol (KS Start Nowy Sącz)
MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. ŚLEDZIEWSKI Patryk (Rokicie Szczytniki)
STOCZEK Błażej (CKiS Skawina)
STOSUR Michał (Tarnovia Tarnów)
OBAL Michał (LUKS Skrzyszów)
17.-20. SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
KOTLARZ Daniel (Płomień Limanowa)
JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
WYŻYCKI Nikodem (Płomień Limanowa)
21.-24. KOŁOS Filip (Rokicie Szczytniki)
GUBERNAT Eryk (Rokicie Szczytniki)
ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)
WŁODARZ Piotr (Rokicie Szczytniki)
25.-28. WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
TOTA Adrian (Rokicie Szczytniki)
WANAT Michał (Rokicie Szczytniki)
CZERNECKI Szymon (KS Start Nowy Sącz)
29.-32. ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)

Żaczki - gra podwójna:
1. ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)/HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)
2. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)/UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
3.-4. SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)/MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
OBAL Nikola (Tarnovia Tarnów)/CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. EWERT Laura (Płomień Limanowa)/STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
SOCHAJ Marcelina (KS Start Nowy Sącz)/STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
WOŹNIAK Dorota (Rokicie Szczytniki)/HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów)
GOLONKA Blanka (Płomień Limanowa)/EWERT Lea (Płomień Limanowa)
9.-16. UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)/WYCZÓŁKOWSKA Emilia (Płomień Limanowa)

Żacy - gra podwójna:
1. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)/KACZMARCZYK Karol (MKS Skawa Wadowice)
2. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)/PILCH Mikołaj (Siemacha Kraków)
3.-4. BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)/STOSUR Michał (Tarnovia Tarnów)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)/SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
5.-8. WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)/SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)
STOCZEK Błażej (CKiS Skawina)/ŚLEDZIEWSKI Patryk (Rokicie Szczytniki)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)/MARDUŁA Michał (KS Gorce Nowy Targ)
CZERNECKI Szymon (KS Start Nowy Sącz)/ZAJĄC Karol (KS Start Nowy Sącz)
9.-16. TOTA Adrian (Rokicie Szczytniki)/ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)
KOŁOS Filip (Rokicie Szczytniki)/WANAT Michał (Rokicie Szczytniki)
ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)/JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
KOTLARZ Daniel (Płomień Limanowa)/WYŻYCKI Nikodem (Płomień Limanowa)
OBAL Michał (LUKS Skrzyszów)/WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
WŁODARZ Piotr (Rokicie Szczytniki)/GUBERNAT Eryk (Rokicie Szczytniki)

Nieklasyfikowani:
POGWIZD Joanna (KS Start Nowy Sącz)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( sobota, 30 kwiecień 2022 )
 
dalej »

Najbliższe zawody

22.05 [Kraków] MMM
28.05 [Bronowianka] II GP MTKKF
04-05.06 [Olkusz] IMP Żaków
12.06 [Olkusz] IMW Weteranów
19.06 [Skawina] IMW Skrzatów

Zgloszenia

IMW Żaków K M
III WTK Skrzatów K M