Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia środa, 18 maj 2022
Izabela Stefańska i Jakub Sikoń wygrali III WTK Skrzatów PDF Drukuj E-mail

W dniu 15 maja 2022 roku w Charsznicy rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. W turnieju skrzatek zwyciężyła Izabela Stefańska (KS Start Nowy Sącz), drugie miejsce zajęła Dominika Kulczyk (KS Start Nowy Sącz), a trzecie Ewa Czyszczoń (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju skrzatów najlepszy okazał się Jakub Sikoń (Jordan Zakliczyn), drugie miejsce wywalczył Mikołaj Jarosz (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie Karol Włodek (LUKS Skrzyszów).

Do pobrania: wyniki i punktacja skrzatek i skrzatów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Skrzatki:
1. STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
2. KULCZYK Dominika (KS Start Nowy Sącz)
3. CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
4. MĘŻYK Milena (KS Start Nowy Sącz)
5. FLOREK Barbara (Spektrum Słopnice)
6. BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
7. EWERT Lea (Płomień Limanowa)
8. STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
9.-12. STOCZEK Laura (CKiS Skawina)
SOCHAJ Halina (KS Start Nowy Sącz)
NIEMIEC Aleksandra (Rokicie Szczytniki)
KOWALCZYK Róża (Rokicie Szczytniki)
13.-16. RADOŃ Emilia (Rokicie Szczytniki)
PĘKSA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)
BALTAZA Lena (CKiS Skawina)
17.-20. WIĘCEK Zuzanna (Spektrum Słopnice)
STOPA Matylda (Rokicie Szczytniki)
KOZDRÓJ Emilia (MOKSiR Czchów)
UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)
21.-24. MICYK Aniela (GOK Charsznica)

Skrzaci:
1. SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
2. JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
3. WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
4. JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
5. CIUREJ Kacper (LUKS Skrzyszów)
6. GOLIK Rafał (CKiS Skawina)
7. ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
8. STYPUŁA Szymon (Płomień Limanowa)
9.-10. ULMAN Piotr (Bronowianka Kraków)
GĘBALA Antoni (Rokicie Szczytniki)
11.-12. OBAL Hubert (LUKS Skrzyszów)
ŻUROWSKI Piotr (GOK Charsznica)

Nieklasyfikowani:
JELONEK Dominika (Rokicie Szczytniki)
DUDEK Igor (GOK Charsznica)

 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

14.08 [Pierzchów] Turniej "Wakacyjne spotkania z tenisem"
27-28.08 [Bronowianka] XIX Memoriał Jana Błaszczaka
03.09 [(do ustalenia)] I WTK Młodzików
04.09 [Olkusz] I WTK Seniorów
10.09 [(do ustalenia)] I WTK Żaków
11.09 [(do ustalenia)] I WTK Kadetów
17.09 [(do ustalenia)] I WTK Juniorów

Zgloszenia

IMW Skrzatów K M