Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 06 czerwiec 2022
Zaproszenie na IX Memoriał Sylwestra Guzika (wydłużony termin zapisów) PDF Drukuj E-mail

25 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS w Skawinie, po raz dziewiąty spotkają się uczestnicy IX Memoriału Sylwestra Guzika w Tenisie Stołowym, aby uczcić pamięć wybitnego skawińskiego trenera - Sylwestra Guzika. Organizatorem tego wydarzenia od początku jest Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, z którym trener Guzik był związany długie lata, a Partnerem, także od pierwszej edycji jest Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.

Tegoroczne zawody będą rozgrywane w trzech turach: pierwsza to turnieje młodzieżowe, które rozegrane zostaną w kategoriach: skrzat, żak i młodzik. Tenisowa młodzież rozpocznie zmagania od godziny 9:00, ale już od 8:00 będzie trwała rozgrzewka i potwierdzanie zgłoszeń. Druga tura rozpocznie się o godzinie 10:00 (weryfikacją zgłoszeń). Od godziny 11:00, w miarę wolnych stołów, rozpoczną się pojedynki Turnieju OPEN. Od 12:30 rozpocznie się weryfikacja, a od 13:30 gry, w miarę wolnych stołów, w Turnieju OPEN Amatorów O Puchar Dyrektora CKiS, będącego nowością w naszym Memoriale.

Na zwycięzcę turnieju OPEN czeka pamiątkowa statuetka, którą będzie mógł zatrzymać do kolejnego turnieju. Aby zabrać ją na własność należy wygrać trzy turnieje OPEN. Obecna statuetka jest drugą, gdyż poprzednia, dzięki trzem zwycięstwom przeszła na własność Pana Tomasza Klaga.

W turniejach młodzieżowych oraz obydwu turniejach OPEN, na najlepszych zawodników czekają medale i puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo pozostali uczestnicy turniejów młodzieżowych wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych i upominków.

W VIII Memoriale Puchar Przechodni w turnieju OPEN wywalczył Pan Wojciech Bogacz. Zobaczymy czy podejmie walkę o kolejne zwycięstwa i wywalczy statuetkę na stałe.

Szczegółowe informacje :

Regulamin IX Memoriału SG Turnieje Młodzieżowe

Regulamin IX Memoriału SG Turnieje Open

Zapisy do turniejów wyłącznie poprzez poniższe formularze zgłoszeniowe!
Termin zapisów upływa dnia 22.06.2022 (włącznie).

Osoby lub kluby chcące otrzymać fakturę prosimy o podanie nam wcześniejszej informacji na e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

ZAPISY KATEGORIE MŁODZIEŻOWE

ZAPISY TURNIEJE OPEN

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa!

Organizatorzy

Zmieniony ( poniedziałek, 20 czerwiec 2022 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

07-09.10 [Kraków] 1. GPP Kadetów
16.10 [Pierzchów] I WTK Skrzatów
05.11 [(do ustalenia)] II WTK Młodzików
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Seniorów
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadetów
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Żaków
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Juniorów

Zgloszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Żaków K M