Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 16 czerwca 2022
Wyniki Mistrzostw Polski Weteranów PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 3-5 czerwca 2022 roku w Gliwicach rozegrano Mistrzostwa Polski Weteranów. Ma³opolscy zawodnicy zdobyli ³±cznie 7 medali. Z³oto w kategorii 60-64 wywalczy³a Jolanta Szatko-Nowak (Kraków). Indywidualnie br±z zdobyli tak¿e Magdalena £apiñska (65-69, Kraków) oraz Konstantyn Puszkariow (50-59, Biecz). W grach podwójnych br±z wywalczyli Jolanta Szatko-Nowak w parze z El¿biet± Kazberuk (Wroc³aw, 50-64), Magdalenie £apiñskiej w parze z Krystyn± Wróbel (Jele¶nica, 65-74), Adamowi Kieroñskiemu (Tarnów) w parze z Konstantynem Puszkariowem (50-59) oraz Markowi Borkowskiemu (Nowy S±cz) w parze z Miros³awem Lewczukiem (¦wiêtoch³owice, 60-64).

Pondato w klasyfikacji generalnej rankingu weteranów uwzglêdniaj±cej ca³y sezon Grand Prix miejsca na podium zajê³y: Dorota Nowacka (3., 50-59, Kraków), Jolanta Szatko-Nowak (1., 60-64, Kraków), Magdalena £apiñska (1., 65-69, Kraków).

Zdjêcia z dekoracji (¦l±ski Zwi±zek Tenisa Sto³owego i prywatne Magdaleny £apiñskiej):