Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 16 czerwiec 2022
Wyniki Mistrzostw Polski Weteran闚 PDF Drukuj E-mail
Logo PZTS

W dniach 3-5 czerwca 2022 roku w Gliwicach rozegrano Mistrzostwa Polski Weteranów. Ma這polscy zawodnicy zdobyli 陰cznie 7 medali. Z這to w kategorii 60-64 wywalczy豉 Jolanta Szatko-Nowak (Kraków). Indywidualnie br您 zdobyli tak瞠 Magdalena ζpi雟ka (65-69, Kraków) oraz Konstantyn Puszkariow (50-59, Biecz). W grach podwójnych br您 wywalczyli Jolanta Szatko-Nowak w parze z El瘺iet Kazberuk (Wroc豉w, 50-64), Magdalenie ζpi雟kiej w parze z Krystyn Wróbel (Jele郾ica, 65-74), Adamowi Kiero雟kiemu (Tarnów) w parze z Konstantynem Puszkariowem (50-59) oraz Markowi Borkowskiemu (Nowy S帷z) w parze z Miros豉wem Lewczukiem (安i皻och這wice, 60-64).

Pondato w klasyfikacji generalnej rankingu weteranów uwzgl璠niaj帷ej ca造 sezon Grand Prix miejsca na podium zaj窸y: Dorota Nowacka (3., 50-59, Kraków), Jolanta Szatko-Nowak (1., 60-64, Kraków), Magdalena ζpi雟ka (1., 65-69, Kraków).