Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 21 czerwiec 2022
Zuzanna Honkowicz i Jakub Sikoń Mistrzami Województwa Skrzatów PDF Drukuj E-mail

W dniu 19 czerwca 2022 roku w Skawinie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa skrzatek i skrzatów. Mistrzami Województwa zostali Zuzanna Honkowicz (MKS Radość Gorlice) oraz Jakub Sikoń (Jordan Zakliczyn). Złoto w grach podwójnych wywalczyli Zuzanna Honkowicz w parze z Emilią Kozdrój (MOKSiR Czchów) oraz Mikołaj Jarosz w parze z Kamilem Antoszkiem (obydwoje KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki skrzatek i skrzatów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Skrzatki:
1. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)
2. STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
3.-4. MĘŻYK Milena (KS Start Nowy Sącz)
CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
5. KULCZYK Dominika (KS Start Nowy Sącz)
6. WIĘCEK Zuzanna (Spektrum Słopnice)
7. BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
8. STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
9.-12. NIEMIEC Aleksandra (Rokicie Szczytniki)
EWERT Lea (Płomień Limanowa)
KOZDRÓJ Emilia (MOKSiR Czchów)
FLOREK Barbara (Spektrum Słopnice)
13.-16. RADOŃ Emilia (Rokicie Szczytniki)
BALTAZA Lena (CKiS Skawina)
PĘKSA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)
STOCZEK Laura (CKiS Skawina)
17.-20. UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)
STOPA Matylda (Rokicie Szczytniki)
JELONEK Dominika (Rokicie Szczytniki)
SOCHAJ Halina (KS Start Nowy Sącz)
21.-24. MICYK Aniela (GOK Charsznica)
WŁODARCZYK Maja (Rokicie Szczytniki)
KOŁOS Hanna (Rokicie Szczytniki)

Skrzaci:
1. SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
2. ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
3.-4. JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
CIUREJ Kacper (LUKS Skrzyszów)
5. WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
6. ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)
7. GOLIK Rafał (CKiS Skawina)
8. GĘBALA Antoni (Rokicie Szczytniki)
9.-10. JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
CICHOŃ Aleksander (MKS Centrum Kraków)
11.-12. ŻUROWSKI Piotr (GOK Charsznica)
STYPUŁA Szymon (Płomień Limanowa)
13.-14. ULMAN Piotr (Bronowianka Kraków)
HAJDUK Alex (Rokicie Szczytniki)
15.-16. DYMEK Łukasz (Miasto Soli Wieliczka)

Skrzatki - gra podwójna:
1. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Radość Gorlice)/KOZDRÓJ Emilia (MOKSiR Czchów)
2. KULCZYK Dominika (KS Start Nowy Sącz)/STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
3.-4. MĘŻYK Milena (KS Start Nowy Sącz)/SOCHAJ Halina (KS Start Nowy Sącz)
PĘKSA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)/CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
5.-8. EWERT Lea (Płomień Limanowa)/STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
RADOŃ Emilia (Rokicie Szczytniki)/STOPA Matylda (Rokicie Szczytniki)
BALTAZA Lena (CKiS Skawina)/BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
WIĘCEK Zuzanna (Spektrum Słopnice)/FLOREK Barbara (Spektrum Słopnice)
9.-16. KOŁOS Hanna (Rokicie Szczytniki)/WŁODARCZYK Maja (Rokicie Szczytniki)
STOCZEK Laura (CKiS Skawina)/JELONEK Dominika (Rokicie Szczytniki)
NIEMIEC Aleksandra (Rokicie Szczytniki)/UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)

Skrzaci - gra podwójna:
1. JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)/ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
2. CIUREJ Kacper (LUKS Skrzyszów)/WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
3.-4. GĘBALA Antoni (Rokicie Szczytniki)/HAJDUK Alex (Rokicie Szczytniki)
JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)/SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
5.-8. ULMAN Piotr (Bronowianka Kraków)/CICHOŃ Aleksander (MKS Centrum Kraków)
GOLIK Rafał (CKiS Skawina)/ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)

Nieklasyfikowani:
KOWALCZYK Róża (Rokicie Szczytniki)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
dalej »

Zgloszenia

IMW Skrzatów K M