Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 03 wrzesie 2022
Maja Klag i Karol Kaczmarczyk wygrali I WTK M這dzik闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 03 wrze郾ia 2022 roku w Nowy Targu rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny m這dziczek i m這dzików. W zmaganiach m這dziczek triumfowa豉 Maja Klag (KS Gorce Nowy Targ), przed Zuzann Honkowicz (MKS Rado嗆 Gorlice). Trzecie miejsce wywalczy豉 Karolina Utylska (MKS Centrum Kraków). W rywalizacji m這dzików najlepszy okaza si Karol Kaczmarczyk (Podwawelski Kraków). Drugie miejsce zaj掖 Antoni Kuros (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie Maciej Mardosz (UKS Rokicie Szczytniki).

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzików.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

M這dziczki:
1. KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
2. HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado嗆 Gorlice)
3. UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
4. SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
5. SOCHAJ Marcelina (KS Start Nowy S帷z)
6. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
7. MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
8. FOSZCZ Aleksandra (AZS Kraków)
9.-12. KULCZYK Dominika (KS Start Nowy S帷z)
CZOP Anna (KS Start Nowy S帷z)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
STEFA垶KA Izabela (KS Start Nowy S帷z)
13.-16. EWERT Lea (P這mie Limanowa)
P艼SA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)
CZYSZCZO Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów)
17.-20. POTOK Julia (MOKSiR Czchów)
M坒YK Milena (KS Start Nowy S帷z)
FLOREK Barbara (Spektrum S這pnice)
WI犴EK Zuzanna (Spektrum S這pnice)

M這dzicy:
1. KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków)
2. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
3. MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
4. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
5. STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
6. PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
7. BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
8. WIKTOREK Marcin (P這mie Limanowa)
9.-12. MARDUx Micha (KS Gorce Nowy Targ)
SYKTUS Maciej (P這mie Limanowa)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
W﹖IK Stanis豉w (KS Start Nowy S帷z)
13.-16. MADZULA Bartosz (Spektrum S這pnice)
ZAJ。 Karol (KS Start Nowy S帷z)
OBAL Micha (LUKS Skrzyszów)
GRELA Rafa (KS Gorce Nowy Targ)
17.-20. JANOWSKI Julian (KS Start Nowy S帷z)
STOSUR Micha (Tarnovia Tarnów)
JAROSZ Miko豉j (KS Gorce Nowy Targ)
KOTLARZ Daniel (P這mie Limanowa)
21.-24. JEWUx Micha (Jordan Zakliczyn)
ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
WY玆CKI Nikodem (P這mie Limanowa)
JURKIEWICZ Wojciech (Tarnovia Tarnów)

Nieklasyfikowani:
POGWIZD Joanna (KS Start Nowy S帷z)
BALTAZA Lena (CKiS Skawina)
BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
GOLIK Rafa (CKiS Skawina)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07-09.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
16.10 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
05.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zgloszenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M