Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 04 wrzesie 2022
Natalia Gajewska i Daniel Lis najlepsi podczas I WTK Senior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 04 wrze郾ia 2022 roku w Olkuszu w hali MOSiR rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów. W turnieju seniorek triumfowa豉 Natalia Gajewska (KS Bronowianka Kraków), przed Aleksandr Garb (KS Gorce Nowy Targ). Trzecie miejsce zaj窸a Kamila Kiliszek (KS Bronowianka Kraków). W turnieju seniorów zwyci篹y Daniel Lis (UKS Olesno), drugie miejsce zaj掖 Jakub Michalczyk (UKS P這mie Limanowa), a na najni窺zym stopniu podium stan掖 Dawid Kosmal (UKS P這mie Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Seniorki:
1. GAJEWSKA Natalia (Bronowianka Kraków)
2. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
3. KILISZEK Kamila (Bronowianka Kraków)
4. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
5. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
6. BARTOSZKO Natalia (Bronowianka Kraków)
7. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
8. CHRAB﹖ZCZ Aleksandra (UKS Sokó 畝bno)
9.-12. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
KOLASA Iwona (KS Gorce Nowy Targ)
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
13.-16. IDZIK Magdalena (Bronowianka Kraków)
DUDEK Anna (Bronowianka Kraków)
KOPACKA Anna (Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
17.-20. KAROLCZYK Ilona (LKS K這s Olkusz)
MILÓWKA Emilia (UKS Sokó 畝bno)
BARTOSZKO Nicol (Bronowianka Kraków)
SMOLE Julita (UKS Sokó 畝bno)
21.-24. 名I﹗EK Maja (Tarnovia Tarnów)
ΣKOWSKA Maja (Bronowianka Kraków)

Seniorzy:
1. LIS Daniel (UKS Olesno)
2. MICHALCZYK Jakub (P這mie Limanowa)
3. KOSMAL Dawid (P這mie Limanowa)
4. SUΘOWSKI Bartosz (P這mie Limanowa)
5. GDULA Adam (TKKF Dobczyce)
6. BΜCHO Przemys豉w (LZS M璠rzechów)
7. KNAGA ㄆkasz (Bronowianka Kraków)
8. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. GAJDA Rafa (Podwawelski Kraków)
TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
BOLEK ㄆkasz (Podwawelski Kraków)
13.-16. NAGEL Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
SUΘOWSKI Karol (P這mie Limanowa)
KOPACKI Pawe (Bronowianka Kraków)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
17.-24. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
BOLS癿A Pawe (Spektrum S這pnice)
SOWA Bartosz (LKS K這s Olkusz)
SZCZEPA垶KI Dominik (UKS Fortem Paw瞛ów)
PILCH Aleksander (UKS Olesno)
ANDRZEJAK Kacper (Bronowianka Kraków)
WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
25.-32. FILEK Maciej (MKS Skawa Wadowice)
GOLONKA Filip (P這mie Limanowa)
STALMACH Zbigniew (Zarabie My郵enice)
PI﹖TKA Micha (Magnum Ko幟ice Wielkie)
KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
33.-40. 印IWI垶KI Karol (LUKS Skrzyszów)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
WOJCIACZYK Antoni (Podwawelski Kraków)
KROKOS Bart這miej (MKS Centrum Kraków)
MAJDAK Rafa (MKS Centrum Kraków)
ROZUM Dawid (P這mie Limanowa)
TWARÓG Mariusz (Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Pawe (Bronowianka Kraków)
41.-48. 玆DEK Robert (LKS Victoria Nidek)
PIETRZYK Marcin (Podwawelski Kraków)
SIKO Mateusz (MOKSiR Czchów)
IMIELSKI Marcin (LKS K這s Olkusz)
WOLANIN Piotr (LKS Victoria Nidek)
xSKAWIEC Jakub (LKS K這s Olkusz)
49.-56. WALOTEK Krzysztof (LKS K這s Olkusz)
NOWAK Jakub (LKS K這s Olkusz)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokó 畝bno)
KORNA Bart這miej (P這mie Limanowa)

Nieklasyfikowani:
KAIM Adrian (Spektrum S這pnice)
W﹖ Bart這miej (Podwawelski Kraków)
TATARCZUCH Rafa (UKS Olesno)
PIEKARCZYK Micha (LKS Victoria Nidek)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07-09.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
16.10 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
05.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zgloszenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M