Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 10 wrzesień 2022
Ewa Czyszczoń i Marcin Wiktorek wygrali I WTK Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 10 września 2022 roku w Pierzchowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny żaczek i żaków. Turniej żaczek wygrała Ewa Czyszczoń (KS Gorce Nowy Targ), drugie miejsce zajęła Izabela Stefańska (KS Start Nowy Sącz), a trzecie Lea Ewert (UKS Płomień Limanowa). Wsród żaków najlepszy okazał się Marcin Wiktorek (UKS Płomień Limanowa), przed Mikołajem Jaroszem (KS Gorce Nowy Targ). Trzecie miejsce wywalczył Maksymilian Książek (MKS Skawa Wadowice).

Do pobrania: wyniki i punktacja żaczek i żaków.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Żaczki:
1. CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
2. STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
3. EWERT Lea (Płomień Limanowa)
4. ŁAKOMY Maja (UKS Gryf Gdów)
5. MĘŻYK Milena (KS Start Nowy Sącz)
6. FLOREK Barbara (Spektrum Słopnice)
7. BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
8. SOCHAJ Halina (KS Start Nowy Sącz)
9.-12. STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
WIĘCEK Zuzanna (Spektrum Słopnice)
PĘKSA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)
POGWIZD Joanna (KS Start Nowy Sącz)
13.-16. DUPLAK Sara (Płomień Limanowa)
JANIA Laura (UKS Gryf Gdów)
NIEMIEC Aleksandra (Rokicie Szczytniki)
GRABKA Nadia (UKS Gryf Gdów)
17.-20. UTYLSKA Klara (MKS Centrum Kraków)
KOZDRÓJ Emilia (MOKSiR Czchów)
BALTAZA Lena (CKiS Skawina)
WYCZÓŁKOWSKA Emilia (Płomień Limanowa)
21.-24. EWERT Laura (Płomień Limanowa)

Żacy:
1. WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)
2. JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
3. KSIĄŻEK Maksymilian (MKS Skawa Wadowice)
4. ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)
5. ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
6. WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
7. ŚLEDZIEWSKI Patryk (Rokicie Szczytniki)
8. CIUREJ Kacper (LUKS Skrzyszów)
9.-12. JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
TATARCZUCH Szymon (UKS Olesno)
SALA Antoni (UKS Gryf Gdów)
WŁODARZ Piotr (Rokicie Szczytniki)
13.-16. KOTLARZ Tomasz (Płomień Limanowa)
SOWA Stanisław (Bronowianka Kraków)
WANAT Michał (Rokicie Szczytniki)
GŁUCH Jakub (UKS Gryf Gdów)
17.-20. JANIA Dawid (UKS Gryf Gdów)
KOŁOS Filip (Rokicie Szczytniki)
WĘGLARZ Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)

Nieklasyfikowani:
CZERNECKI Szymon (KS Start Nowy Sącz)
GOLIK Rafał (CKiS Skawina)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( sobota, 10 wrzesień 2022 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

07-09.10 [Kraków] 1. GPP Kadetów
16.10 [Pierzchów] I WTK Skrzatów
05.11 [(do ustalenia)] II WTK Młodzików
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Seniorów
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadetów
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Żaków
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Juniorów

Zgloszenia

I WTK Seniorów K M
I WTK Juniorów K M
I WTK Kadetów K M
I WTK Młodzików K M
I WTK Żaków K M