Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedzia貫k, 12 wrzesie 2022
Weronika Jakubczyk i Kacper Honkowicz wygrali I WTK Kadet闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 11 wrze郾ia 2022 roku w Czchowie w hali MOKSiR rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów. W turnieju kadetek zwyci篹y豉 Weronika Jakubczyk (UKS Rokicie Szczytniki), drugie miejsce zaj窸a Alicja Mroczka (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów). W turnieju kadetów triumfowa Kacper Honkowicz (MKS Rado嗆 Gorlice). Drugie miejsce wywalczy Pawe Piróg (AZS Kraków), a trzecie Kajetan Kanownik (MOKSiR Czchów).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Kadetki:
1. JAKUBCZYK Weronika (Rokicie Szczytniki)
2. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
3. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
4. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
5. BARTOSZKO Natalia (Bronowianka Kraków)
6. 名I﹗EK Maja (Tarnovia Tarnów)
7. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
8. KUNKA Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. BARTOSZKO Nicol (Bronowianka Kraków)
PIETRUSZY垶KA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
IDZIK Magdalena (Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
13.-16. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
17.-20. PYZIK Anna (MKS Rado嗆 Gorlice)
WO昧IAK Helena (Rokicie Szczytniki)
SKOWRO垶KA Natalia (CKiS Skawina)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
21.-24. STROJEK Aleksandra (AZS Kraków)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
FOSZCZ Aleksandra (AZS Kraków)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
25.-28. xGOSZ Aleksandra (MOKSiR Czchów)
CICH Gabriela (UKS Sokó 畝bno)
灣IK Oliwia (LKS K這s Olkusz)

Kadeci:
1. HONKOWICZ Kacper (MKS Rado嗆 Gorlice)
2. PIRÓG Pawe (AZS Kraków)
3. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
4. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
5. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
6. NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
7. RAMIAN Marcin (Jordan Zakliczyn)
8. PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
9.-12. LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
SALETNIK Jakub (UKS Gryf Gdów)
MARDUx Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
CZYSZCZO Robert (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokó 畝bno)
RESZKA Adam (AZS Kraków)
17.-24. DYGAS Dawid (P這mie Limanowa)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
TOKARCZYK Szymon (Tarnovia Tarnów)
KUWIK Hubert (KS Gorce Nowy Targ)
ÓΡEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
UBIK Jaros豉w (P這mie Limanowa)
KRAKOWSKI Sebastian (Jordan Zakliczyn)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
25.-32. MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
STACHEL Bart這miej (Rokicie Szczytniki)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
G﹖IOROWSKI Adam (Miasto Soli Wieliczka)
33.-40. GONDEK Franciszek (UKS Sokó 畝bno)
JEWUx Micha (Jordan Zakliczyn)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
JANOWSKI Julian (KS Start Nowy S帷z)
WIKTOREK Marcin (P這mie Limanowa)
KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków)
NAWARA Franciszek (AZS Kraków)
41.-48. J犵RZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
ZAΣBSKI Piotr (Spektrum S這pnice)
ZAΣBSKI Pawe (Spektrum S這pnice)
FABER Sebastian (MKS Skawa Wadowice)
SYKTUS Maciej (P這mie Limanowa)
KORNA Karol (MOKSiR Czchów)
RUD Matvii (Miasto Soli Wieliczka)
BORUTA Aleksander (Tarnovia Tarnów)
49.-56. MADZULA Bartosz (Spektrum S這pnice)
ZAJ。 Karol (KS Start Nowy S帷z)
ZI犴INA Piotr (Miasto Soli Wieliczka)
TRZECIAK Emil (MOKSiR Czchów)
ABRAM Przemys豉w (Spektrum S這pnice)
涉K Maksymilian (Miasto Soli Wieliczka)
HOΑA Dominik (UKS Sokó 畝bno)
URYGA Kacper (KS Start Nowy S帷z)
57.-64. JAREK Szymon (MKS Rado嗆 Gorlice)
W﹖IK Stanis豉w (KS Start Nowy S帷z)

Nieklasyfikowani:
SHYROKYKH Ivan (Miasto Soli Wieliczka)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
wstecz   dalej »

Najbli窺ze zawody

07-09.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
16.10 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
05.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zgloszenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M