Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 18 wrzesie 2022
Kamila Ma造siak i Dawid Kosmal triumfatorami I WTK Junior闚 PDF Drukuj E-mail

W dniu 17 wrze郾ia 2022 roku w Tuchowie rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny juniorek i juniorów. W turnieju juniorek zwyci篹y豉 Kamila Ma造siak (KS Gorce Nowy Targ), drugie miejsce zaj窸a Izabela Perz (UKS Gryf Gdów), a trzecie Anna Kopacka (KS Bronowianka Kraków). W鈔ód juniorów najlepszy okaza si Dawid Kosmal (UKS P這mie Limanowa), przed Karolem Su趾owskim (UKS P這mie Limanowa). Na najni窺zym stopniu podium stan掖 Pawe Kopacki (KS Bronowianka Kraków).

Do pobrania: wyniki i punktacja juniorek i juniorów.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Juniorki:
1. MAΧSIAK Kamila (KS Gorce Nowy Targ)
2. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
3. KOPACKA Anna (Bronowianka Kraków)
4. HADRY Matylda (Bronowianka Kraków)
5. PIEKARCZYK Zuzanna (MKS Skawa Wadowice)
6. GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
7. WIKTOR Julia (Bronowianka Kraków)
8. TULEJA Natalia (CKiS Skawina)
9.-12. 名I﹗EK Emilia (Tarnovia Tarnów)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
SMOLE Julita (UKS Sokó 畝bno)
13.-16. MILÓWKA Emilia (UKS Sokó 畝bno)
SARAD Anna (LUKS Skrzyszów)
KOLASA Iwona (KS Gorce Nowy Targ)
BARTOSZKO Natalia (Bronowianka Kraków)
17.-20. IDZIK Magdalena (Bronowianka Kraków)
OLSZA垶KA Patrycja (Jordan Zakliczyn)
PYZIK Anna (MKS Rado嗆 Gorlice)
DUDEK Anna (Bronowianka Kraków)
21.-24. SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
ΣKOWSKA Maja (Bronowianka Kraków)
名I﹗EK Maja (Tarnovia Tarnów)

Juniorzy:
1. KOSMAL Dawid (P這mie Limanowa)
2. SUΘOWSKI Karol (P這mie Limanowa)
3. KOPACKI Pawe (Bronowianka Kraków)
4. PILCH Aleksander (UKS Olesno)
5. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
6. MRUGAx Bart這miej (KS Gorce Nowy Targ)
7. TURECKI Kacper (UKS Gryf Gdów)
8. NAGEL Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. MRUGAx Jan (KS Gorce Nowy Targ)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
PIEKARCZYK Micha (LKS Victoria Nidek)
13.-16. ANDRZEJAK Kacper (Bronowianka Kraków)
GOLONKA Filip (P這mie Limanowa)
KARWASI垶KI Szymon (UKS Gryf Gdów)
STOCHEL Adam (MKS Centrum Kraków)
17.-24. NIE Tomasz (MOKSiR Czchów)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
SALETNIK Jakub (UKS Gryf Gdów)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
SYKTUS Jan (P這mie Limanowa)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
玆DEK Robert (LKS Victoria Nidek)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
25.-32. NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
KROKOS Bart這miej (MKS Centrum Kraków)
DYGAS Dawid (P這mie Limanowa)
MLECZKO Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
W﹖ Bart這miej (Podwawelski Kraków)
PIRÓG Pawe (AZS Kraków)
K.ZIOΘA Bart這miej (LUKS Skrzyszów)
PILCH Miko豉j (UKS Gryf Gdów)
33.-40. SARAD Kamil (LUKS Skrzyszów)
OSTROWSKI Artur (UKS Sokó 畝bno)
D、EK Micha (MKS Centrum Kraków)
CHΜPEK B豉瞠j (UKS Fortem Paw瞛ów)
MAJDAK Rafa (MKS Centrum Kraków)
NOWAK Dawid (TG Sokó Brzesko)
UBIK Jaros豉w (P這mie Limanowa)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
41.-48. JURKIEWICZ Jakub (Tarnovia Tarnów)
KU昧IAR Antoni (AZS Kraków)
SIKO Mateusz (MOKSiR Czchów)
KARWASI垶KI Dominik (UKS Gryf Gdów)
DONIEC Krzysztof (MKS Centrum Kraków)
UTYLSKI Kornel (MKS Centrum Kraków)
JANAS Bartosz (Bronowianka Kraków)
GAJOWY Mateusz (UKS Sokó 畝bno)
49.-56. OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
SAMEK Julian (TG Sokó Brzesko)
JEWUx Micha (Jordan Zakliczyn)
KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)

Nieklasyfikowani:
KARIMOV Artur (Bronowianka Kraków)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma這polskiego.

 
dalej »

Najbli窺ze zawody

07-09.10 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
16.10 [Pierzch闚] I WTK Skrzat闚
05.11 [(do ustalenia)] II WTK M這dzik闚
06.11 [(do ustalenia)] II WTK Senior闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK Kadet闚
19.11 [(do ustalenia)] II WTK 畝k闚
20.11 [(do ustalenia)] II WTK Junior闚

Zgloszenia

I WTK Senior闚 K M
I WTK Junior闚 K M
I WTK Kadet闚 K M
I WTK M這dzik闚 K M
I WTK 畝k闚 K M