Skip to content
Start
Dodane przez: Rafał Zlezarczyk dnia sobota, 29 październik 2022
Zgłoszenia do Pucharu Polski PDF Drukuj E-mail
logo_kozts.png 
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza do udziału w rozgrywkach Drużynowego Puchar Polski kobiet oraz mężczyzn na szczeblu wojewódzkim w sezonie 2022/2023.

 

Rozgrywki prowadzone są systemem bezpośredniej eliminacji (pucharowym). Rozgrywany jest jeden mecz. Poszczególne rundy będą się odbywać co 1-2 tygodnie. Start Pucharu Polski planowany jest po 20 listopada. Zgłoszenia można dokonać online za pośrednictwem poniższego linku w terminie do 13.11.2022

https://forms.gle/QMHTdgFgtN65VKKw7

W przypadku zgłaszania dwóch drużyn należy wypełnić osobny formularz zgłoszeniowy dla każdej z nich.

Każdy klub może zgłosić dwie drużyny, jeśli uczestniczy w rozgrywkach ligowych, w innym wypadku jedną. Zawodnik w trakcie cyklu może wystąpić tylko w jednej drużynie, a do gry w danej drużynie uprawieni są tylko zawodnicy zgłoszeni do tej drużyny do rozgrywek ligowych. 

Zwycięzca Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim otrzyma nagrodę za zwycięstwo jak również będzie reprezentował Małopolskę na arenie ogólnopolskiej.

Wpisowe wynosi 60 zł od drużyny i należy je opłacić po dokonaniu zgłoszenia i otrzymaniu wystawionej przez KOZTS faktury.

Zmieniony ( sobota, 29 październik 2022 )
 
dalej »

Zgłoszenia

II WTK ŻakówKM
II WTK KadetówKM