Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 06 listopad 2022
Aleksandra Garb i Artur Białek najlepsi podczas II WTK Seniorów PDF Drukuj E-mail

W dniu 06 listopada 2022 roku w hali MOSiR w Olkuszu rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorek i seniorów. Zmagania seniorek wygrała Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ). Drugie miejsce zajęła Natalia Gajewska (KS Bronowianka Kraków), a trzecie Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ). W rywalizacji seniorów najlepszy okazał się Artur Białek (UKS Olesno), przed Danielem Lisem (UKS Olesno). Na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Sułkowski (UKS Płomień Limanowa).

Do pobrania: wyniki i punktacja seniorek i seniorów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Seniorki:
1. GARB Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
2. GAJEWSKA Natalia (Bronowianka Kraków)
3. KOWALCZYK Zuzanna (KS Gorce Nowy Targ)
4. PERZ Izabela (UKS Gryf Gdów)
5. HADRYŚ Matylda (Bronowianka Kraków)
6. SYRDA Zuzanna (Bronowianka Kraków)
7. KILISZEK Kamila (Bronowianka Kraków)
8. KOPACKA Anna (Bronowianka Kraków)
9.-10. KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
11.-12. KAROLCZYK Ilona (LKS Kłos Olkusz)

Seniorzy:
1. BIAŁEK Artur (UKS Olesno)
2. LIS Daniel (UKS Olesno)
3. SUŁKOWSKI Bartosz (Płomień Limanowa)
4. MICHALCZYK Jakub (Płomień Limanowa)
5. KLAG Wiktor (KS Gorce Nowy Targ)
6. SUŁKOWSKI Karol (Płomień Limanowa)
7. BŁOCHO Przemysław (LZS Mędrzechów)
8. KNAGA Łukasz (Bronowianka Kraków)
9.-12. PIETRZAK Antoni (ULKS Lachowice)
ŚLIWIŃSKI Karol (LUKS Skrzyszów)
GALUS Mateusz (LUKS Skrzyszów)
GDULA Adam (TKKF Dobczyce)
13.-16. SUBIK Filip (ULKS Lachowice)
GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
MRUGAŁA Bartłomiej (KS Gorce Nowy Targ)
PILCH Aleksander (UKS Olesno)
17.-24. MROCZKA Marcel (MKS Centrum Kraków)
JÓZEFIAK Michał (Podwawelski Kraków)
MAJDAK Rafał (MKS Centrum Kraków)
WĄS Bartłomiej (Podwawelski Kraków)
WODNIAK Kamil (LKS Victoria Nidek)
TATARCZUCH Rafał (UKS Olesno)
KOPACKI Paweł (Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Paweł (Bronowianka Kraków)
25.-32. STRZAŁKA Marek (Podwawelski Kraków)
MRUGAŁA Jan (KS Gorce Nowy Targ)
WOLANIN Piotr (LKS Victoria Nidek)
KARWASIŃSKI Szymon (UKS Gryf Gdów)
TWARÓG Mariusz (Bronowianka Kraków)
KĄDZIOŁKA Bartłomiej (LUKS Skrzyszów)
NOWAK Jakub (LKS Kłos Olkusz)
SKOTNICZNY Rafał (LKS Kłos Olkusz)
33.-48. NAGEL Kacper (KS Gorce Nowy Targ)
SOWA Bartosz (LKS Kłos Olkusz)
RADEK Arkadiusz (MKS Centrum Kraków)
ŁASKAWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
IMIELSKI Marcin (LKS Kłos Olkusz)
WOJCIACZYK Antoni (Podwawelski Kraków)
FILEK Maciej (MKS Skawa Wadowice)
WOJDYŁA Dominik (Magnum Koźmice Wielkie)
ANDRZEJAK Kacper (Bronowianka Kraków)
BRUZDA Rafał (Magnum Koźmice Wielkie)
NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce)
TOMSIA Sławomir (LKS Kłos Olkusz)
SZCZEPAŃSKI Dominik (UKS Fortem Pawęzów)
BOLEK Łukasz (Podwawelski Kraków)
49.-64. BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce)
SIKOŃ Mateusz (MOKSiR Czchów)
SZEWCZYK Hubert (MKS Centrum Kraków)
CZOSNEK Arkadiusz (Podwawelski Kraków)
SYKTUS Jan (Płomień Limanowa)
BALIK Robert (LKS Kłos Olkusz)
STALMACH Zbigniew (Zarabie Myślenice)
WIERZBIŃSKI Marcin (MKS Centrum Kraków)
LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
UBIK Jarosław (Płomień Limanowa)
KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
KROKOS Bartłomiej (MKS Centrum Kraków)
GOLONKA Filip (Płomień Limanowa)
65.-80. BODZIONY Mateusz (Podwawelski Kraków)
KOWAL Łukasz (LKS Kłos Olkusz)

Nieklasyfikowani:
GAJ Milena (UKS Gryf Gdów)
MARCHEWKA Artur (Magnum Koźmice Wielkie)
NATKANIEC Michał (LKS Kłos Olkusz)
PIĄSTKA Michał (Magnum Koźmice Wielkie)
ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce)
BOLSĘGA Paweł (Spektrum Słopnice)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( wtorek, 08 listopad 2022 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

II WTK ŻakówKM
II WTK KadetówKM