Skip to content
Start
Dodane przez: Rafał Zlezarczyk dnia sobota, 19 listopad 2022
Izabela Stefańska i Marcin Wiktorek najlepsi w II WTK Żaków PDF Drukuj E-mail
wtk_zak_otwarcie_slopnice.jpg

W dniu 19.11.2022 w Słopnicach rozegrany został II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków. Zwyciężczynią wśród żaczek została Izabela Stefańska reprezentująca KS Start Nowy Sącz, a wśród żaków najlepszy okazał się Marcin Wiktorek, zawodnik Płomienia Limanowa. W zawodach wystartowało łącznie 64 zawodników.

Poniżej znajdują się odnośniki do wyników oraz galerii zdjęć:




Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Otwarcie i dekoracja najlepszych zawodników:

Klasyfikacja końcowa:

Żaczki:
1. STEFAŃSKA Izabela (KS Start Nowy Sącz)
2. CZYSZCZOŃ Ewa (KS Gorce Nowy Targ)
3. KULCZYK Dominika (KS Start Nowy Sącz)
4. MĘŻYK Milena (KS Start Nowy Sącz)
5. FLOREK Barbara (Spektrum Słopnice)
6. EWERT Lea (Płomień Limanowa)
7. BALTAZA Maja (CKiS Skawina)
8. JANIA Laura (UKS Gryf Gdów)
9.-12. NIEMIEC Aleksandra (Rokicie Szczytniki)
ŁAKOMY Maja (UKS Gryf Gdów)
KOZDRÓJ Emilia (MOKSiR Czchów)
WIĘCEK Zuzanna (Spektrum Słopnice)
13.-16. POGWIZD Joanna (KS Start Nowy Sącz)
STYPUŁA Anna (Płomień Limanowa)
PĘKSA Lilianna (KS Gorce Nowy Targ)
SOCHAJ Halina (KS Start Nowy Sącz)
17.-20. BALTAZA Lena (CKiS Skawina)
GRABKA Nadia (UKS Gryf Gdów)
EWERT Laura (Płomień Limanowa)
JELONEK Dominika (Rokicie Szczytniki)
21.-24. SROKA Julia (Spektrum Słopnice)
RADOŃ Emilia (Rokicie Szczytniki)
WŁODARCZYK Maja (Rokicie Szczytniki)
WYCZÓŁKOWSKA Emilia (Płomień Limanowa)
25.-28. KOWALCZYK Róża (Rokicie Szczytniki)
WARPACHA Alicja (MKS Skawa Wadowice)
MOSTOWIK Nina (MKS Skawa Wadowice)

Żacy:
1. WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)
2. JAROSZ Mikołaj (KS Gorce Nowy Targ)
3. SIKOŃ Jakub (Jordan Zakliczyn)
4. WŁODEK Karol (LUKS Skrzyszów)
5. GŁÓWCZYK Tobiasz (MKS Radość Gorlice)
6. ANTOSZEK Kamil (KS Gorce Nowy Targ)
7. CZERNECKI Szymon (KS Start Nowy Sącz)
8. KOŁOS Filip (Rokicie Szczytniki)
9.-12. ŚLEDZIEWSKI Patryk (Rokicie Szczytniki)
KSIĄŻEK Maksymilian (MKS Skawa Wadowice)
RECZEK Łukasz (UKS Olesno)
CIUREJ Kacper (LUKS Skrzyszów)
13.-16. TATARCZUCH Szymon (UKS Olesno)
WŁODARZ Piotr (Rokicie Szczytniki)
KOTLARZ Tomasz (Płomień Limanowa)
JAŁOWIEC Jakub (LKS Kłos Olkusz)
17.-24. ŚLEDZIEWSKI Igor (Rokicie Szczytniki)
PYTLOWSKI Maksymilian (MKS Skawa Wadowice)
WOŹNIAK Marcel (UKS Gryf Gdów)
GUBERNAT Eryk (Rokicie Szczytniki)
SOWA Stanisław (Bronowianka Kraków)
SALA Antoni (UKS Gryf Gdów)
WOZIWODA Jan (UKS Olesno)
JANIA Dawid (UKS Gryf Gdów)
25.-32. WĘGLARZ Arkadiusz (UKS Gryf Gdów)
KĄDZIOŁKA Brajan (Płomień Limanowa)
KOZDRÓJ Michał (MOKSiR Czchów)
WANAT Michał (Rokicie Szczytniki)
STYPUŁA Szymon (Płomień Limanowa)
KOŁODZIEJ Karol (Płomień Limanowa)
JANIC Radosław (UKS Gryf Gdów)
GŁUCH Jakub (UKS Gryf Gdów)
33.-40. HAJDUK Alex (Rokicie Szczytniki)
PŁOSKONKA Dawid (Bronowianka Kraków)
DYMEK Łukasz (Miasto Soli Wieliczka)
BĄCIO Oskar (Płomień Limanowa)
FILIPOWSKI Maciej (Rokicie Szczytniki)

Zmieniony ( niedziela, 20 listopad 2022 )
 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

II WTK ŻakówKM
II WTK KadetówKM