Skip to content
Start
Dodane przez: Rafał Zlezarczyk dnia niedziela, 20 listopad 2022
Julia Wiktor i Aleksander Pilch zwycięzcami II WTK Kadetów PDF Drukuj E-mail
wtk_kadetow_dekoracja.jpg

W dniu 20.11.2022 w Czchowie rozegrany został II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetek i Kadetów. Najlepsza wśród kadetek okazała się Julia Wiktor (KS Bronowianka Kraków), a wśród kadetów Aleksander Pilch (UKS Olesno). W zawodach wystartowało łącznie aż 84 zawodników.

Poniżej znajdują się odnośniki do wyników oraz galerii zdjęć:




Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.


Dekoracja najlepszych uczestników:


Klasyfikacja końcowa:

Kadetki:
1. WIKTOR Julia (Bronowianka Kraków)
2. BARTOSZKO Natalia (Bronowianka Kraków)
3. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
4. JAKUBCZYK Weronika (Rokicie Szczytniki)
5. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
6. KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
7. KUNKA Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
8. ŚWIĄTEK Maja (Tarnovia Tarnów)
9.-12. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)
IDZIK Magdalena (Bronowianka Kraków)
OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
13.-16. PYZIK Anna (MKS Radość Gorlice)
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
STROJEK Aleksandra (AZS Kraków)
17.-20. BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
WOŹNIAK Helena (Rokicie Szczytniki)
SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
21.-24. STOPA Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
CICH Gabriela (UKS Sokół Żabno)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
FOSZCZ Aleksandra (AZS Kraków)

Kadeci:
1. PILCH Aleksander (UKS Olesno)
2. GNIADEK Piotr (KS Gorce Nowy Targ)
3. LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
4. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
5. KRAS Nikodem (Jordan Zakliczyn)
6. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
7. SALETNIK Jakub (UKS Gryf Gdów)
8. RAMIAN Marcin (Jordan Zakliczyn)
9.-12. PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków)
PIRÓG Paweł (AZS Kraków)
PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
13.-16. KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
UBIK Jarosław (Płomień Limanowa)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
17.-24. CHOLEWA Kacper (Magnum Koźmice Wielkie)
MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
RESZKA Adam (AZS Kraków)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
ŻÓŁTEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
DYGAS Dawid (Płomień Limanowa)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokół Żabno)
25.-32. KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
HONKOWICZ Kacper (MKS Radość Gorlice)
KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
KLAG Franciszek (KS Gorce Nowy Targ)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
33.-40. STACHEL Bartłomiej (Rokicie Szczytniki)
SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)
JANOWSKI Julian (KS Start Nowy Sącz)
KRAKOWSKI Sebastian (Jordan Zakliczyn)
GONDEK Franciszek (UKS Sokół Żabno)
HOŁDA Dominik (UKS Sokół Żabno)
ZAŁUBSKI Paweł (Spektrum Słopnice)
ZAŁUBSKI Piotr (Spektrum Słopnice)
41.-48. WĄSIK Stanisław (KS Start Nowy Sącz)
KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
ZAJĄC Karol (KS Start Nowy Sącz)
URYGA Kacper (KS Start Nowy Sącz)
FABER Sebastian (MKS Skawa Wadowice)
49.-56. JAREK Szymon (MKS Radość Gorlice)
MATUSIK Szymon (LUKS Lipie)
ABRAM Przemysław (Spektrum Słopnice)
MADZULA Bartosz (Spektrum Słopnice)
DUDA Daniel (Miasto Soli Wieliczka)
WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)
ŚLUSARCZYK Adam (Miasto Soli Wieliczka)
GOMUŁCZAK Jakub (Miasto Soli Wieliczka)
57.-64. PORĘBSKI Kacper (LUKS Lipie)
DRUŻKOWSKI Maksymilian (MOKSiR Czchów)

Nieklasyfikowani:
BARTOSZKO Nicol (Bronowianka Kraków)
NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
PANUŚ Szymon (Magnum Koźmice Wielkie)

Zmieniony ( poniedziałek, 21 listopad 2022 )
 
dalej »

Zgłoszenia

II WTK ŻakówKM
II WTK KadetówKM