Skip to content
Start
Dodane przez: Rafał Zlezarczyk dnia niedziela, 05 marzec 2023
Komunikat 03/2022 - DMW Juniorów, Kadetów, Młodzików 22/23 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

 

Przedstawiamy komunikat dotyczący Drużynowych Mistrzostw Województwa w kategoriach Młodzików, Kadetów oraz Juniorów w sezonie 2022/2023. 1. Organizatorzy

Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Gorce" w Nowym Targu,

2. Cel
Wyłonienie Drużynowych Mistrzów Województwa w kategoriach wiekowych juniora, kadeta i młodzika.
Wyłonienie po jednej drużynie dziewcząt i chłopców uprawnionych do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Polski w odpowiedniej kategorii wiekowej (poza posiadającymi limit).

3. Termin i miejsce
Miejska Hala Sportowa Gorce (aleja Tysiąclecia 74, 34-400 Nowy Targ)
DMW Juniorów - termin i miejsce zostanie podane w najbliższym czasie
DMW Kadetów - 19.03.2022 - Nowy Targ
DMW Młodzików - termin i miejsce zostanie podane w najbliższym czasie

4. Harmonogram godzinowy
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach prawo gry mają zawodniczki i zawodnicy posiadających licencją zawodniczą PZTS w wieku według regulaminu. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS do piątku poprzedzającego zawody do godz. 8:00. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS. Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Kategorie wiekowe zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS). Wykaz drużyn posiadających limit do DMP dostępny na stronie internetowej PZTS.
Uwaga: widoczni do zgłoszenia są wyłącznie zawodnicy posiadający licencję okresową 2022/2023. Obowiązek dodania zawodnika w systemie KOZTS spoczywa na klubie zawodnika. Prosimy o wykupienie licencji zawodniczych z odpowiednim wyprzedzeniem, aby możliwe było jej wprowadzenie w systemie w terminie zgłoszeń.

6. System zawodów
W zależności od ilości zgłoszeń (bezpośredniej eliminacji z turniejem pocieszenia albo grupowym, pojedynki do 3 wygranych setów). Ranking drużyny określany na podstawie sumy punktów trzech (juniorzy) albo dwóch (juniorki i pozostałe kategorie) zawodników drużyny. W przypadku powtórnego spotkania tych samych drużyn w turnieju pocieszenia mecze rozgrywa się powtórnie (w zależności od decyzji sędziego głównego z możliwością rozgrywania pojedynków do 2 wygranych setów). Mecz może być rozgrywany na dwóch albo trzech stołach. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po III serii WTK/GPP w sezonie 2022/2023 w odpowiedniej kategorii wiekowej.

7. Nagrody
Za miejsca: I-III puchary dla drużyn, medale dla zawodników, I-VI dyplomy dla drużyn.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 50 zł od zgłoszonej drużyny (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Rafał Zlezarczyk

Zmieniony ( niedziela, 05 marzec 2023 )
 
dalej »

Najbliższe zawody

02.04 10:00 [Nowy Targ] KWIMP - Żak, Młodzik, Kadet, Junior
15-16.04 [Olkusz] 8. Grand Prix Polski Weteranów
22.04 10:00 [Czchów] Ind. Mistrzostwa Województwa Juniorów
22.04 10:00 [Czchów] Ind. Mistrzostwa Województwa Kadetów
23.04 10:00 [Czchów] Druż. Mistrzostwa Województwa Młodzików
23.04 10:00 [Czchów] Druż. Mistrzostwa Województwa Juniorów
07.05 10:00 [Olkusz] Ind. Mistrzostwa Województwa Młodzików

Zgłoszenia

III WTK SkrzatówKM
DMW KadetówKM
KWIMP MłodzikówKM
KWIMP KadetówKM
KWIMP JuniorówKM
KWIMP ŻakówKM