Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 25 marzec 2023
Komunikat 04/2023 - KWIMP Juniorów, Kadetów, Młodzików, Żaków 22/23 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

 

KWALIFIKACJE WOJEWÓDZKIE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW, KADETÓW, MŁODZIKÓW, ŻAKÓW W SEZONIE 2022/2023

 

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Klub Sportowy "Gorce" Nowy Targ.

2. Cel
Wyłonienie po dwie zawodniczki i dwóch zawodników uprawnionych do udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w odpowiedniej kategorii wiekowej (poza posiadającymi limit).

3. Termin i miejsce
Miejska Hala Sportowa Gorce (aleja Tysiąclecia 74, 34-400 Nowy Targ).
KWIMP Juniorów, KWIMP Kadetów, KWIMP Młodzików, KWIMP Żaków - 02.04.2023 - Nowy Targ

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
W zawodach prawo gry ma po 32 zawodniczek i zawodników posiadających licencją zawodniczą PZTS w wieku według regulaminu na podstawie listy rankingowej po III serii WTK/GPP w sezonie 2022/2023, poza posiadającymi prawo gry w IMP. Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS albo przez e-mail dla niestowarzyszonych oraz wpłata wpisowego do piątku poprzedzającego zawody do godz. 8:00. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS. Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.
Kategorie wiekowe zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Tenisa Stołowego (PZTS). Wykaz zawodników posiadających prawo gry w IMP bez gry w kwalifikacjach wojewódzkich (limit) dostępny w rankingach na stronie internetowej KOZTS oraz na stronie internetowej PZTS.

6. System zawodów
Zawody przeprowadzone zostaną systemem bezpośredniej eliminacji z meczem o 3. miejsce. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa po III serii WTK/GPP w sezonie 2022/2023 w odpowiedniej kategorii wiekowej.

7. Nagrody
Za miejsca I-II statuetki, za miejsca I-IV dyplomy.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 30 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Wojciech Biernat
Prezes Zarządu KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Zmieniony ( sobota, 25 marzec 2023 )
 
wstecz   dalej »

Najbliższe zawody

24.06 10:00 [Skawina] IMW Skrzatów
25.06 09:00 [Skawina] X Memoriał Sylwestra Guzika
22.07 [Muszyna] IV Memoriał im. Andrzeja Peregryma

Zgłoszenia

IMW MłodzieżowcówKM
IMW ŻakówKM