Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 03 marca 2024
Komunikat 5/2024 - 92. IMW w sezonie 2023/2024 PDF Drukuj E-mail
Logo KOZTS

 

92. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W SEZONIE 2023/2024

1. Organizatorzy
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego,
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie

2. Cel
Wyłonienie Mistrzów Województwa w grze pojedynczej kobiet, grze pojedynczej mężczyzn, grze podwójnej kobiet, grze podwójnej mężczyzn i grze podwójnej mieszanej.

3. Termin i miejsce

Data: 10 marca 2024 (niedziela)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tuchowie (ul. Jana Pawła II 6, 33-170 Tuchów)

4. Harmonogram
09:00 rozgrzewka
09:45 otwarcie turnieju
10:00 rozpoczęcie gier

5. Uczestnictwo
Prawo gry ma po 48 zawodniczek i 48 zawodników na podstawie listy rankingowej do IMW (na podstawie WLR po III serii WTK/GPP oraz rozgrywek ligowych). W razie występowania wolnych miejsc uzupełnianie będzie następować ze zgłoszonych z kolejnych pozycji.
Obowiązuje zgłoszenie przez kluby wyłącznie za pomocą systemu na stronie internetowej KOZTS (również od razu mogą się zgłaszać rezerwowi) albo przez e-mail dla niestowarzyszonych do piątku poprzedzającego zawody do godz. 8:00. Wpłata wpisowego na podstawie faktury wystawionej przez KOZTS. Wymagane jest posiadanie stroju i sprzętu sportowego zgodnego z obowiązującymi przepisami oraz orzeczenia o zdolności do uprawiania tenisa stołowego poświadczone w książeczce/karcie zdrowia.

Lista do IMW dostępna w menu Listy rankingowe.

6. System zawodów
We wszystkich konkurencjach zawody rozegrane zostaną systemem bezpośredniej eliminacji. W grze pojedynczej dodatkowe mecze o miejsca w przedziałach. Pojedynki do trzech wygranych setów. Do losowania obowiązuje lista rankingowa do IMW 2023/2024.

7. Nagrody
Puchary - za miejsca I,
Medale - za miejsca I-IV,
Dyplomy - za miejsca I-VIII w grzej pojedynczej oraz I-IV w grze podwójnej i podwójnej mieszanej.
Dodatkowo nagrody finansowe.

8. Sprawy finansowe
Wpisowe: 60 zł od zgłoszonego uczestnika (niezależnie od przystąpienia do zawodów). Koszty organizacji zawodów pokrywają Organizatorzy, pozostałe koszty jednostki delegujące lub uczestnicy.

9. Przetwarzanie danych osobowych i wizerunku
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego (KOZTS) może przetwarzać dane osobowe uczestnika zawodów zgodnie z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych i wizerunku zamieszczoną na stronie internetowej KOZTS pod adresem kozts.pl/rodo. Przystąpienie do zawodów oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku zgodnie z polityką opisaną w klauzuli.

Za Organizatorów,
Wojciech Biernat
Prezez Zarządu KOZTS

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »