Skip to content
Start
Dodane przez: Andrzej Wojtas dnia niedziela, 01 maja 2011
Sukcesy w Rzeszowie PDF Drukuj E-mail

Pod znakiem sukcesów zakoñczy³y siê 30.04.2011 zawody pó³fina³owe do Mistrzostw Polski juniorów , kadetów i m³odzików.

W kategorii juniorek awans wywalczy³a dru¿yna juniorek KS Bronowianka Kraków II, która zajê³a I miejsce w grupie oraz dru¿yna juniorów KS Gorce NowyTarg. Indywidualnie klas± dla siebie by³ Tomasz Klocek , który zaj±³ I miejsce przed Jakubem Czyszczoniem (obaj KS Gorce Nowy Targ uzyskali awans )

W kategorii kadetów awans na Ogólnopolsk± Olimpiadê M³odzie¿y do Grajewa wywalczy³a dru¿yna kadetów KS Spektrum S³opnice oraz KS Gorce Nowy Targ ( I miejsca w grupach eliminacyjnych). W grze pojedynczej niepokonana to Adriana Ko³aszewska z KS Bronowianka oraz Damian Magulski KS Gorce Nowy Targ.

M³odziczki tak¿e zajê³y dwa pierwsze miejsca gdy¿ Angelinka Janik OSKiR Podwawelskie w finale pokona³a Sarê Pytel z LKS Olimpia Bucze. Dru¿ynowo I miejsce i awans wywalczy³a na fina³y Pucharu Polski 19-22.05.2011 w Krakowie -dru¿yna m³odzików z OSKiR Podwawelskie Kraków oraz dru¿yna m³odziczek z KS Spektrum S³opmice.

Sk³adamy serdeczne podziêkowania dla zawodników i trenerów i ¿yczymy skukcesów na fina³ach.

Na zdjêciu: najlepsi juniorzy na Mistrzostwach Województwa w Krakowie.