Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 08 kwietnia 2013
Mateusz Zębala i Michał Kozieł wygrali w Piotrowicach PDF Drukuj E-mail

Dnia 6 kwietnia 2013 zakończyliśmy część klasyfikacyjną cyklu Grand Prix. Ostatni trzeci turniej klasyfikacyjny przyniósł przetasowania w klasyfikacji genralnej. Na starcie zwodów stanęło łącznie 32 zawodników.

W kategorii młodzików wygrał po raz trzeci Mateusz Zębala z krakowskiej Bronowianki. Drugie miejsce przypadło Natali Bryndza z Choczni, a trzecie Dominikowi Ciołczykowi z Chrzanowa, który miejsce jednocześie było najwiekszą niespodzianką tych zawodów.

Kategorię Open wygrał Sławomir Żydek reprezentujący LKS Orzeł Kozy. Drugie miejsce dla Tomsza Piekarczyka z Choczni, trzecie dla Michała Kozieł z UKS Polfin Oswięcim. Brawa dla Krzyśka Anteckiego z Piotrowic, za jak dotąd najlepszy występ.

Absencja wielu zawodników z czołówki w obu kategoriach spowodowała, że do turnieju finałowego awansowali:

Młodzicy:
1. Mateusz Zębala (KS Bronowianka Kraków)
2. Natalia Bryndza (LKS Olimpia Chocznia)
3. Przemysław Foksiński (LKS Piotrowice)
4. Kamil Klimczyk (LKS Piotrowice)
5. Grzegorz Moskała (MTS Piast Skawina)
6. Michał Piekarczyk (LKS Olimpia Chocznia)