Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 15 lipca 2013
2. turniej IX OTTS PDF Drukuj E-mail

Trwa cykl wakacyjnych turniejów tenisa stołowego w Koźmicach Wielkich. We wtorek 9 lipca odbyła się już druga odsłona tegorocznych rozgrywek. Zwycięzca tego etapu został Paweł Fraś (Lanckorona), który zdobył 17 punków. Na drugim miejscu znalazł się Stanisław Zgud (Koźmice Wielkie) z 16 punktami, a trzecie miejsce zajęli ex aequo Bartosz Ryś (Kraków), Mirosław Maśląg (Kraków) oraz Krzysztof Zalewski (Kraków), którzy zgromadzali po 15 punktów.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Bartosz Ryś z Krakowa, który zebrał już 30 pkt. Jak do tej pory w rozgrywkach wystartowało 67 zawodników i zawodniczek. Organizatorzy - Uczniowski Klub Sportowy Magnum oraz Starostwo Powiatowe w Wieliczce zapraszają na kolejną odsłonę we wtorek 16 lipca na godzinę 16:00 do gimnazjum w Koźmicach Wielkich.

Turniej został dofinansowany ze środków Powiatu Wielickiego.