Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 11 lutego 2014
Wyniki turnieju w Mędrzechowie PDF Drukuj E-mail

W sobotę 8 lutego 2014 roku w Mędrzechowie rozegrany został IV Turniej o Puchar Starosty Powiatu Dąbrowskiego, którego organizatorami było Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Urząd Gminy Mędrzechów i Stowarzyszenie LZS Mędrzechów. Zawody podzielone zostały na dwie kategorie - dla zrzeszonych i niezrzeszonych w PZTS. W sumie przy stołach rywalizowało 57 zawodników z wielu miejscowości. Nad przebiegiem turnieju czuwał Stanisław Dąbroś - sędzia międzynarodowy.

Wśród amatorów zwyciężył Wojciech Gawlik z Wieliczki, który w finale pokonał Dariusza Bochenka 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 11:9, 11:8). Trzecie miejsce wywalczył Roman Czarny z Żabna. Turniej dla zrzeszonych w PZTS zdominowali zawodnicy na co dzień grający w UKS Olesno. Bezlitosny dla rywali był najmłodszy w stawce Danieli Lis, który w finale pokonał obrońcę tytułu Łukasza Nowaka 3:0 (11:5, 11:6, 12:10). Trzecim miejscem musiał zadowolić się Krzysztof Furtak.

Najlepsza piątka w obu kategoriach nagrodzona została pucharami oraz okazałymi dyplomami, które wręczali Wicestarosta Powiatu Dąbrowskiego Robert Pantera oraz Wójt Gminy Mędrzechów Krzysztof Korzec. Kolejność w poszczególnych kategoriach i zdjęcia: