Skip to content
Start
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia poniedziałek, 02 czerwiec 2014
Wyniki IMW Żaków PDF Drukuj E-mail

W dniu 31 maja 2014 roku w Waksmundzie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków z udziałem 64 uczestników (18 dziewcząt i 46 chłopców). W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ), KOSMAL Dawid (UKS PŁOMIEŃ Limanowa), KOWALCZYK Zuzanna (KS GORCE Nowy Targ)/STROISZ Natasza (LUKS Skrzyszów), KORCZAK Damian (AS PROGRES Kraków)/BIEŃCZYCKI Jakub (KS PODWAWELSKI Kraków).

Pełna kolejność i zdjęcia:

Gra pojedyncza żaczek:
1. KOWALCZYK Zuzanna KS GORCE Nowy Targ
2. KARCZMARCZYK Klaudia MKS TARNOVIA Tarnów
3.-4. STROISZ Natasza LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów
DOMITER Julia UKS PŁOMIEŃ Limanowa
5.-6. KITA Paulina ULKTS Jaroszowiec
WRÓBEL Natalia SP SZCZUCIN Szczucin
7.-8. BANYŚ Aleksandra ULKTS Jaroszowiec
MAŁYSIAK Kamila UKS TORNADO Waksmund
9.-12. KUŁAGA Joanna SP SZCZUCIN Szczucin
ADAMUS Paulina CKIS Skawina
HANDZEL Weronika UKS TORNADO Waksmund
BOROWIECKA Emilia ULKTS Jaroszowiec
13.-16. LELEK Alicja CKIS Skawina
CYRWUS Justyna UKS TORNADO Waksmund
FIRLIT Zuzanna MOSIR Tuchów
DEPA Magdalena KS BRONOWIANKA Kraków
17.-18. WAKSMUNDZKA Natalia UKS TORNADO Waksmund
CYRWUS Anna UKS TORNADO Waksmund

Gra pojedyncza żaków:
1. KOSMAL Dawid UKS PŁOMIEŃ Limanowa
2. KORCZAK Damian AS PROGRES Kraków
3.-4. KOLASA Szymon UKS TORNADO Waksmund
BIEŃCZYCKI Jakub KS PODWAWELSKI Kraków
5.-6. BOGACZ Wojciech MKS KSOS Kraków
GNIADEK Michał UKS ROKICIE Szczytniki
7.-8. PIEKARCZYK Michał MKS SKAWA Wadowice
RAJZER Krzysztof LUKS SOBOLIK Sobolów
9.-12. KOPACKI Paweł KS BRONOWIANKA Kraków
SAWCZAK Miłosz MOSIR Tuchów
KOWALKOWSKI Maciej KS GORCE Nowy Targ
TURECKI Kacper UKS ROKICIE Szczytniki
13.-16. PIS Konrad LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów
RYDZYK Dawid ULKTS Jaroszowiec
FILICZAK Maciej KS BRONOWIANKA Kraków
BAJER Patryk ULKTS Jaroszowiec
17.-24. GNIADEK Adrian UKS GULON Zakliczyn
FASKA Mateusz CKIS Skawina
WCISŁO Konrad UKS ROKICIE Szczytniki
BARTNICKI Jakub CKIS Skawina
KUCHARSKI Mateusz UKS ROKICIE Szczytniki
KNAGA Łukasz KS BRONOWIANKA Kraków
BATKIEWICZ Michał KS GORCE Nowy Targ
KRÓL Alan AS PROGRES Kraków
25.-32. MARCHEWKA Kamil MKS KSOS Kraków
BATKIEWICZ Jan KS GORCE Nowy Targ
MRÓZ Jakub UKS GULON Zakliczyn
RYDZYK Olaf ULKTS Jaroszowiec
HANDZEL Braian UKS TORNADO Waksmund
KWIATKOWSKI Kacper UKS LEPIETNICA Klikuszowa
KORNAŚ Bartłomiej UKS GULON Zakliczyn
OLESIAK Marcin UKS PŁOMIEŃ Limanowa
33.-46. LICHOROBIEC Dominik UKS SOKÓŁ Żabno
PUDZISZ Kamil UKS LEPIETNICA Klikuszowa
DZIEDZIC Miłosz UKS KRÓLEWSKI BIECZ Biecz
PACZYŃSKI Jakub MKS SKAWA Wadowice
MROŻEK Damian UKS LEPIETNICA Klikuszowa
KWAPNIEWSKI Hubert UKS SOKÓŁ Żabno
CHOLEWKA Arkadiusz MKS SKAWA Wadowice
KACZÓWKA Kacper UKS SOKÓŁ Żabno
ZIÓŁKO Izaak KS GORCE Nowy Targ
RYPEL Mariusz UKS LEPIETNICA Klikuszowa
FLOREK Stanisław UKS TORNADO Waksmund
LELEK Karol CKIS Skawina
STATEK Paweł LUKS SOBOLIK Sobolów
SZOSTAK Mikołaj UKS SOKÓŁ Żabno

Gra podwójna żaczek:
1. Kowalczyk Zuzanna - Stroisz Natasza KS Gorce Nowy Targ, LUKS Skrzyszów
2. Karczmarczyk Klaudia - Domiter Julia MKS Tarnovia Tarnów, UKS Płomień Limanowa
3.-4. Banyś Aleksandra - Borowiecka Emilia ULKTS Jaroszowiec
Handzel Weronika - Małysiak Kamila UKS Tornado Waksmund
5.-7. Adamus Paulina - Lelek Alicja CKiS Skawina
Kita Paulina - Depa Magdalena ULKTS Jaroszowiec, KS Bronowianka Kraków
Cyrwus Justyna - Waksmundzka Natalia UKS Tornado Waksmund

Gra podwójna żaków:
1. Korczak Damian - Bieńczycki Jakub AS Progres Kraków, KS Podwawelski Kraków
2. Sawczak Miłosz - Kolasa Szymon MOSiR Tuchów, UKS Tornado Waksmund
3.-4. Olesiak Marcin - Kosmal Dawid UKS Płomień Limanowa
Pis Konrad - Rajzer Krzysztof LUKS Skrzyszów, LUKS Sobolik Sobolów
5.-8. Kowalkowski Maciej - Ziółko Izaak KS Gorce Nowy Targ
Piekarczyk Michał - Bogacz Wojciech MKS Skawa Wadowice, MKS KSOS Kraków
Bajer Paweł - Rydzyk Dawid ULKTS Jaroszowiec
Turecki Kacper - Gniadek Michał UKS Rokicie Szczytniki
9.-16. Florek Stanisław - Handzel Braian UKS Tornado Waksmund
Faska Mateusz - Bartnicki Jakub CKiS Skawina
Batkiewicz Michał - Batkiewicz Jan KS Gorce Nowy Targ
Król Alan - Knaga Łukasz AS Progres Kraków, KS Bronowianka Kraków
Lelek Karol - Statek Paweł CKiS Skawina, LUKS Sobolik Sobolów
Kucharski Mateusz - Wcisło Konrad UKS Rokicie Szczytniki
Kopacki Paweł - Filiczak Maciej KS Bronowianka Kraków
Dziedzic Miłosz - Marchewka Kamil UKS Królewski Biecz Biecz, MKS KSOS Kraków
17.-19. Cholewka Arkadiusz - Paczyński Jakub MKS Skawa Wadowice
Pudzisz Kamil - Mrożek Damian UKS Lepietnica Klikuszowa
Kwiatkowski Kacper - Rypel Mariusz UKS Lepietnica Klikuszowa





Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 
wstecz   dalej »

Zgłoszenia

II WTK Seniorów K M
I WTK Żaków K M