Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 19 październik 2020
Zaproszenie na ogólnopolski turniej do Gdowa

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia piątek, 16 październik 2020
Zaproszenie na III Turniej Drużynowy do Pierzchowa

Do pobrania: Zaproszenie na turniej

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 20 październik 2020
Relacja z XXVIII Mistrzostw MTKKF

W niedzielę 11 października 2020 roku, w dużej hali sportowej KS Bronowianka przy ul. Zarzecze 124a w Krakowie, odbyły się zaległe XXVIII Mistrzostwa Małopolskiego TKKF w tenisie stołowym. Łącznie w imprezie wzięło udział 136 uczestników, w tym 88 zawodniczek i zawodników w grach pojedynczych i deblu. Więcej o imprezie oraz wynikach można przeczytać tutaj.

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia środa, 14 październik 2020
Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów

W dniach 08-11 października 2020 roku w Gliwicach rozgrywano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów. Brąz w singlu wywalczyła Zuzanna Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ). Srebro w deblu zdobyła Ilona Sztwiertnia (KS Bronowianka Kraków) grająca w parze Dominiką Gilewską z KS Nadarzyn. W turnieju drużynowym juniorek na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Bronowianki Kraków w składzie Ilona Sztwiertnia, Anna Zając, Natalia Gąsior, Natalia Gajewska.

Miejsca wszystkich zawodników z naszego województwa w poszczególnych konkurencjach:

Zmieniony ( wtorek, 20 październik 2020 )

Wyniki IMP Żaków - brąz w deblu dla Jana Mrugały

W dniach 10-11 października 2020 roku w Grodzisku Mazowieckim rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków. Brązowy medal w turnieju deblowym w parze z Krzysztofem Wnękiem z Granitu Strzelin zdobył Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ).

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia wtorek, 13 październik 2020
DMPN: Bronowianka ze srebrem

W dniach 10-11 października 2020 roku w Wiśle rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski osób niepełnosprawnych. Srebrne medale w zmaganiach klasy 8 zdobyli zawodnicy krakowskiej Bronowianki - Maksym Chudzicki i Paweł Jabłoński, którzy ulegli w finale graczom z Zielonej Góry.

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia środa, 07 październik 2020
Małopolska z brązem - wyniki Mistrzostw Polski Młodzików

W dniach 02-04 października 2020 roku w Krośnie odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. W turnieju singlowym brązowy medal zdobył Kacper Szurlej (KS Gorce Nowy Targ). W deblu na najniższym stopniu podium stanęli Wiktor Klag i Kacper Szurlej (obydwoje KS Gorce Nowy Targ), zaś w zmaganiach drużynowych również trzecie miejsce i brązowe medale wywalczyli zawodnicy Gorców Nowy Targ grający w składzie Wiktor Klag, Kacper Szurlej oraz Michał Kowalczyk.

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 28 wrzesień 2020
Wyniki Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów

W dniach 24-27 września 2020 roku w Kraśniku rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym w ramach Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży. Reprezentanci naszego województwa wywalczyli łącznie 6 medali. Srebro w singlu zdobył Miłosz Sawczak (KS Bronowianka Kraków). W turnieju gier podwójnych Mistrzami Polski zostali Miłosz Sawczak i Mateusz Zalewski (ZKS Zielona Góra), brąz w grze podwójnej zdobyła Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gdów) grająca w parze z Lilianą Przybył (MKS ROKITA Brzeg Dolny). W grze podwójnej mieszanej nasi reprezentanci stawali na najniższym stopniu podium. Brąz przypadł parom - Miłosz Sawczak i Emilia Skuba (obydwoje KS Bronowianka Kraków) oraz Aleksandra Guzik i Michał Gawlas (Bogoria Grodzisk Mazowiecki). W turnieju drużynowym srebro wywalczyła drużyna Bronowianki I w składzie Oliwia Wątor, Emilia Skuba, Zuzanna Syrda.

Zmieniony ( wtorek, 29 wrzesień 2020 )

Dodane przez: Paweł Murzewski dnia wtorek, 22 wrzesień 2020
Terminarze ligowe I rundy 2020/2021
Logo KOZTS

Zapraszamy do zapoznania się z projektami terminarzy ligowych (aktualizacja - dodane 5NS, 5NT, 5T).

Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 27 wrzesień 2020
IMPN: niedziela

W dniach 25-27 września 2020 roku w hali krakowskiej Bronowianki odbywały się Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych i Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych U-23. W ostatnim dniu zakończono zmaganiach w grach singlowych i deblowych. Organizatorami imprezy byli Polski Związek Tenisa Stołowego, Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego oraz KS Bronowianka Kraków. Partnerami zawodów byli: Ministerstwo Sportu, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.