Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 16 maj 2021
Bronowianka i Gorce Drużynowymi Mistrzami Województwa Kadetów

W dniu 15 maja 2021 roku w obiektach krakowskiej Bronowianki rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów. Złote medale zdobyły zespoły Bronowianki I Kraków (kadetki) i Gorców Nowy Targ (kadeci), uzyskując tym samym awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów. Drugie miejsca wywalczyły drużyny UKS Gryfu Gdów, odpowiednio w kategorii kadetek i kadetów, a brązowe medale przypadły odpowiednio drugiej drużynie Bronowianki wśród dziewcząt oraz zespołowi TKKF Dobczyce rywalizującego w zmaganiach chłopców.

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 15 maj 2021
Wyniki Eliminacji Wojewódzkich IMP Kadetów

W dniu 15 maja 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Eliminacje Wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów, które rozgrywane będą w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju kadetek zwyciężyła Anna Kopacka (KS Bronowianka Kraków). W turnieju kadetów najlepszy okazał się Michał Kowalczyk (KS Gorce Nowy Targ). Awans uzyskali Anna Kopacka i Iwona Kolosa (Tornado Waksmund) oraz Michał Kowalczyk i Grzegorz Bajer (TKKF Dobczyce).

Do pobrania: wyniki kadetek i kadetów.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Paweł Murzewski dnia piątek, 14 maj 2021
Losowania EWIMPK, DMWK oraz IMWJ 20/21
Logo KOZTS

W dniach 15 oraz 16 maja 2021 roku w Krakowie odbędą się Eliminacje Wojewódzkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów, Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów w sezonie 2020/2021. Prezentujemy losowania turniejów.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 09 maj 2021
Zuzanna Piekarczyk zwyciężczynią GPP Żaków, Jan Mrugała z drugim miejscem

W dniach 7-9 maja 2021 roku w Krakowie w obiektach Bronowianki rozgrywano turniej Grand Prix Polski Żaków. Były to jedyne zawody z cyklu GPP przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się 29-30 maja br. w Ostródzie. Miło nam poinformować, że turniej żaczek wygrała Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice), która pokonała po imponującej walce w finale zawodniczkę Gorzovii Gorzów Wielkopolski - Wanessę Kulczycką 3:2. Mniej szczęścia miał Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ), który ostatecznie zajmując drugą lokatę w turnieju, musiał uznać wyższość w grze finałowej Jakuba Dobosza (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), przegrywając 3:1.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 09 maj 2021
Galeria z sobotnich gier GPP Żaków

Przedstawiamy Państwu galerię zdjęć z sobotnich zmagań żaczek i żaków podczas Grand Prix Polski w wykonaniu Pana Bogdana Paska.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 09 maj 2021
Trwa Grand Prix Polski Żaków

W sobotę 8 maja rozegrano etap grupowy, turniej pocieszenia i 1/16 finału Grand Prix Polski Żaków. Małopolscy zawodnicy w bardzo licznym gronie awansowali do najlepszej 32 zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, uzyskując tym samym prawo gry w nadchodzących Mistrzostwach Polski Żaków. Turniejowe jedynki - Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice) oraz Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ), a także Jakub Turecki (UKS Gryf Gdów), Nikodem Nagel (UKS Jordan Zakliczyn), Mateusz Wiśniewski (MKS Skawa Wadowice) i Antoni Kuros (KS Gorce Nowy Targ), awansowali do 1/8 finału, który rozpocznie się w niedzielę o godzinie 9.00.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 08 maj 2021
Eliminacje Grand Prix Polski Żaków zakończone

W piątek 7 maja zakończyły się eliminacje do turnieju głównego Grand Prix Polski Żaków rozgrywanego w Krakowie. Zmagania w drugim dniu turnieju rozpoczną się od uroczystego otwarcia. Na sobotę zaplanowano spotkania fazy grupowej i pierwszej rundy turnieju głównego. Triumfatorów zawodów poznamy w niedzielę. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w Krakowie są Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice) i Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ).

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 03 kwiecień 2021
Zaproszenie na turniej drużynowy do Szczytnik (nowa data turnieju)

Nowy termin turnieju - 9 maja 2021 roku.

Do pobrania:
Zaproszenie na turniej wiosenny
Regulamin całego cyklu turniejów drużynowych

Zmieniony ( piątek, 23 kwiecień 2021 )
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia czwartek, 06 maj 2021
Rozpoczyna się Grand Prix Polski Żaków

W dniach 7-9 maja 2021 roku w Krakowie w obiektach krakowskiej Bronowianki rozegrany zostanie jedyny turniej Grand Prix w kategorii żaków. Turniejowymi jedynkami będą małopolscy zawodnicy - Zuzanna Piekarczyk (MKS Skawa Wadowice) w kategorii żaczek i Jan Mrugała (KS Gorce Nowy Targ). Zawody rozpoczną się od rozegrania turnieju eliminacyjnego, który odbędzie się w piątek 7 maja. Turniej odbędzie się bez udziału publiczności.

Czytaj całość...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 25 kwiecień 2021
Gryf Gdów i Gorce Nowy Targ najlepsze podczas DMW Młodzików

W dniu 25 kwietnia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików. Tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa wywalczyły zespoły UKS Gryf Gdów (Milena Gaj, Izabela Perz) wśród młodziczek i KS Gorce Nowy Targ I (Jan Mrugała, Piotr Gniadek) w kategorii młodzików.

Do pobrania: wyniki młodziczek i młodzików.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 50 z 1982

Najbliższe zawody

28-29.08 [Kraków] Memoriał J. Błaszczaka
02.09 [Kraków] WZSW (termin wstępny)
04.09 [Kraków] I WTK Młodzików
05.09 [Kraków] I WTK Seniorów
11.09 [Kraków] I WTK Żaków
12.09 [Kraków] I WTK Juniorów

Zgłoszenia

IMW Kadetów K M
IMW Żaków K M
IMW Skrzatów K M
EWIMP Żaków K M
IMW Młodzików K M
EWIMP Kadetów K M
DMW Kadetów K M
IMW Juniorów K M
DMW Młodzików K M
EWIMP Młodzików K M
MMW K M