Skip to content
Start
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 06 wrzesie 2020
Anna Kopacka i Bart這miej Mruga豉 zwyci篹yli w EWIMP Kadet闚

W dniu 06 wrze郾ia 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Eliminacje Wojew鏚zkie do Mistrzostw Polski Kadetek i Kadet闚. W turnieju zwyci篹yli Anna Kopacka (KS Bronowianka Krak闚) oraz Bart這miej Mruga豉 (KS Gorce Nowy Targ). Awans do Mistrzostw Polski uzyskali Anna Kopacka, Natasza Korczak (KS Gorce Nowy Targ), Bart這miej Mruga豉 oraz Dawid Gala (KS Podwawelski Krak闚).

Do pobrania: wyniki kadetek i kadet闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 05 wrzesie 2020
Klaudia Haba i Franciszek Klag najlepsi podczas EWIMP 畝k闚

W dniu 05 wrze郾ia 2020 roku w hali KS Bronowianka rozegrano Eliminacje Wojew鏚zkie do Mistrzostw Polski 畝czek i 畝k闚. W zawodach triumfowali Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarn闚) i Franciszek Klag (KS Gorce Nowy Targ). Awans z turnieju do Indywidualnych Mistrzostw Polski uzyskali Klaudia Haba, Kaja Konstantyn (MKS Centrum Krak闚), Franciszek Klag i Maciej Mardosz (UKS Rokicie Szczytniki).

Do pobrania: wyniki i punktacja 瘸czek i 瘸k闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Zmieniony ( sobota, 05 wrzesie 2020 )
Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 05 wrzesie 2020
Izabela Perz i Piotr Gniadek najlepsi podczas EWIMP M這dzik闚

W dniu 05 wrze郾ia 2020 roku w hali KS Bronowianka rozegrano Eliminacje Wojew鏚zkie do Mistrzostw Polski M這dziczek i M這dzik闚. W zawodach triumfowali Izabela Perz (UKS Gryf Gd闚) oraz Piotr Gniadek (KS Gorce Nowy Targ). Awans z turnieju uzyskali Izebela Perz, Angelika Filiperk (UKS Rokicie Szczytniki), Piotr Gniadek oraz Jan Mruga豉 (KS Gorce Nowy Targ).

Do pobrania: wyniki i punktacja m這dziczek i m這dzik闚.

Pe軟a kolejno嗆 i zdj璚ia:

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Pawe Murzewski dnia pi徠ek, 04 wrzesie 2020
Losowania na 5-6 wrze郾ia 2020
Logo KOZTS

Dnia 5 wrze郾ia 2020 roku w Krakowie odb璠 si Eliminacje Wojew鏚zkie Indywidualnych Mistrzostw Polski M這dzik闚 oraz Eliminacje Wojew鏚zkie Indywidualnych Mistrzostw Polski 畝k闚, natomiast w dniu 6 wrze郾ia 2020 w Krakowie odb璠 si Eliminacje Wojew鏚zkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Junior闚, Eliminacje Wojew鏚zkie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadet闚 oraz II Wojew鏚zki Turniej Klasyfikacyjny Skrzat闚. Wszystkie turnieje dotycz sezonu 2019/2020. Prezentujemy losowania turniej闚.

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 05 wrzesie 2020
II WTK Skrzat闚 - zmiana godziny rozpocz璚ia turnieju
Logo KOZTS

Z uwagi na ma陰 liczb zg這sze do Wojew鏚zkich Eliminacji do Mistrzostw Polski Kadet闚 i Junior闚 informujemy, 瞠 jutrzejszy (tj. 06 wrze郾ia) II Wojew鏚zki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatek i Skrzat闚 rozpocznie si o godzinie 10:30.

Zmieniony ( sobota, 05 wrzesie 2020 )
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 30 sierpie 2020
Aleksandra Garb i Micha Majchrzak najlepsi podczas MMW

W dniu 30 sierpnia 2020 roku w Krakowie w hali KS Bronowianka rozegrano M這dzie穎we Mistrzostwa Wojew鏚ztwa w tenisie sto這wym. W turnieju kobiet zwyci篹y豉 Aleksandra Garb (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju m這dzie穎wc闚 najlepszy okaza si Micha Majchrzak (KS Podwawelski Krak闚). Prawo gry w M這dzie穎wych Mistrzostwach Polski, kt鏎e odb璠 si w S瘼鏊nie Kraje雟kim w dniach 3-6 wrze郾ia br. uzyskali: Micha Majchrzak oraz Adrian Piegza (KS Bronowianka Krak闚). Obie zawodniczki posiadaj limit do MMP.

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Pawe Murzewski dnia 鈔oda, 26 sierpie 2020
Komunikat 07/2020 - EWIMP Junior闚, Kadet闚, M這dzik闚, 畝k闚 19/20
Logo KOZTS

ELIMINACJE WOJEW笈ZKIE DO INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI
JUNIOR紟, KADET紟, MΜDZIK紟, 涉K紟 W SEZONIE 2019/2020

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Pawe Murzewski dnia 鈔oda, 26 sierpie 2020
Komunikat 06/2020 - II WTK Skrzat闚 19/20 (korekta)
Logo KOZTS

II WOJEW笈ZKI TURNIEJ KLASYFIKACYJNY SKRZAT紟 W SEZONIE 2019/2020

Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia niedziela, 30 sierpie 2020
XVII Memoria B豉szczaka: relacja z turnieju

Zako鎍zy si drugi dzie zmaga XVII Memoria逝 Jana B豉szczaka. W niedzielnym turnieju Amator闚 zwyci篹y Adam Kiero雟ki (UKS Olesno), przed Konstantynem Pushkarovem (tak瞠 UKS Olesno). W turnieju kadetek najlepsza okaza豉 si Olwia W徠or (KS Bronowianka Krak闚), pokonuj帷 w finale Aleksandr Guzik (UKS Gryf Gd闚). W鈔鏚 kadet闚 triumfowa Kacper Turecki (UKS Gryf Gd闚). Drugie miejsce zaj掖 Wiktor Klag (KS Gorce Nowy Targ). W sobotnim turnieju OPEN zwyci篹y Kou Lei (Soko堯w Jaros豉w) oraz Marta Sm皻ek (Technik υ禦a).

Do pobrania:
Turniej OPEN M篹czyzn
Turniej OPEN Kobiet
Turniej Amator闚
Turniej Kadetek
Turniej Kadet闚

Najlepsze 鏀emki turnieju i zdj璚ia z niedzieli:

Zmieniony ( poniedzia貫k, 31 sierpie 2020 )
Czytaj ca這嗆...
 
Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia sobota, 29 sierpie 2020
XVII Memoria B豉szczaka: sobota

Pierwszy dzie zmaga podczas XVII Memoria逝 Jana B豉szczaka up造n掖 pod znakiem zmaga w kategorii OPEN. W zmaganiach m篹czyzn najlepszy okaza si Kou Lei (Soko堯w Jaros豉w), kt鏎y w finale pokona Daniela B彗a (Orlicz Suchedni闚). W turnieju kobiet triumfowa豉 Marta Sm皻ek (Technik υm瘸), przed Katarzyn Galus (KU AZS Politechnika Rzesz闚). Na niedziel zaplanowano turniej amatorski oraz kadetek i kadet闚.

Do pobrania:
Turniej OPEN M篹czyzn
Turniej OPEN Kobiet

Czytaj ca這嗆...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 50 z 1850

Najbli窺ze zawody

24.10 [Gd闚] Turniej Dzieci i M這dzie篡
25.10 [Gd闚] Turniej o Puchar Starosty
25.10 [Pierzch闚] Dru篡nowy Turniej
07.11 [Krak闚] I WTK Kadet闚
08.11 [Krak闚] I WTK Senior闚
14.11 [Krak闚] I WTK M這dzik闚
15.11 [Krak闚] I WTK Junior闚
21-22.11 [Krak闚] 3. GPP Niepe軟osprawnych
27-29.11 [Krak闚] 1. GPP Kadet闚
12.12 [Krak闚] I WTK 畝k闚