W dniu 14 listopada 2020 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny M³odzików w tenisie sto³owym. W turnieju m³odziczek zwyciê¿y³a Maja Lech (KS Gorce Nowy Targ). Drugie miejsce zajê³a Aleksandra Kunka (UKS Tornado Waksmund), a na najni¿szym stopniu podium stanê³a Alicja Mroczka (KS Gorce Nowy Targ). W turnieju m³odzików pierwsze miejsce zaj±³ Aleksander Pilch (UKS Gryf Gdów), przed Mateuszem Pajorskim (UKS Gryf Gdów). Trzecie miejsce wywalczy³ Kacper Lipowicz (UKS Olesno).
Do pobrania: wyniki i punktacja m³odziczek i m³odzików.
Pe³na kolejno¶æ i zdjêcia:
M³odziczki:
1. LECH Maja (KS Gorce Nowy Targ)
2. KUNKA Aleksandra (UKS Tornado Waksmund)
3. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
4. PIETRUSZYÑSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
5. MILóWKA Julia (MKS Tarnovia Tarnów)
6. JAKUBCZYK Weronika (UKS Rokicie Szczytniki)
7. ¦WI¡TEK Maja (MKS Tarnovia Tarnów)
8. KONSTANTYN Kaja (MKS Centrum Kraków)
9.-12. OBAL Nikola (MKS Tarnovia Tarnów)
KAROLCZUK Aleksandra (GOK Charsznica)
GAJ Julia (UKS Rokicie Szczytniki)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. PYZIK Anna (MKS Rado¶æ Gorlice)
MARDOSZ Zuzanna (UKS Rokicie Szczytniki)
HONKOWICZ Zuzanna (MKS Rado¶æ Gorlice)
¦WI¡TEK Emilia (MKS Tarnovia Tarnów)
17.-20. WO¬NIAK Helena (UKS Rokicie Szczytniki)
SKOWROÑSKA Natalia (CKiS Skawina)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
BALA Jagoda (KS Gorce Nowy Targ)
21.-24. BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
HAJDUGA Natalia (MOKSiR Czchów)
M³odzicy:
1. PILCH Aleksander (UKS „Gryf” Gdów)
2. PAJORSKI Mateusz (UKS „Gryf” Gdów)
3. LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
4. KONDEK Szymon (CKiS Skawina)
5. PIRóG Pawe³ („Siemacha” Kraków)
6. MARDU£A Mateusz (KS „Gorce” Nowy Targ)
7. WI¦NIEWSKI Mateusz (MKS „Skawa” Wadowice)
8. NAGEL Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn)
9.-12. KUROS Antoni (KS „Gorce” Nowy Targ)
KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
MARKIEWICZ Micha³ („Siemacha” Kraków)
TURECKI Jakub (UKS „Gryf” Gdów)
13.-16. KLAG Franciszek (KS „Gorce” Nowy Targ)
CZYSZCZOÑ Robert (KS „Gorce” Nowy Targ)
NIEÆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
OCHALIK Konrad („Siemacha” Kraków)
17.-24. KRAS Nikodem (UKS „Jordan” Zakliczyn)
MARCHEWKA Rafa³ (UKS „Gryf” Gdów)
PILCH Miko³aj (UKS „Gryf” Gdów)
BULIÑSKI Sebastian (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
MARDOSZ Maciej (UKS „Rokicie” Szczytniki)
KOSTRZEWA Kacper (MOKSiR Czchów)
OBAL Daniel (MKS „Tarnovia” Tarnów)
BOBAK Miko³aj (KTS „Victoria” Spytkowice)
25.-32. SALETNIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
HONKOWICZ Kacper (MKS „Rado¶æ” Gorlice)
MATYASIK Miko³aj („Siemacha” Kraków)
RESZKA Adam („Siemacha” Kraków)
KUWIK Hubert (KS „Gorce” Nowy Targ)
KACZMARCZYK Karol (MKS „Skawa” Wadowice)
CIERNIAK Konrad (UKS „Sokó³” ¯abno)
KRAKOWSKI Sebastian (UKS „Jordan” Zakliczyn)
33.-40. P£AWIÑSKI Natan (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
¯ó£TEK Daniel (KS „Gorce” Nowy Targ)
UTYLSKI Kornel (MKS „Centrum” Kraków)
OLEKSA Kacper (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
GAJ Krystian (UKS „Rokicie” Szczytniki)
DYGAS Dawid (UKS „P³omieñ” Limanowa)
KARWASIÑSKI Dominik (UKS „Gryf” Gdów)
KOWALCZYK Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ)
41.-48. KUBERA Adrian (MKS „Skawa” Wadowice)
G¡SIOROWSKI Adam (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
G£OWIAK Krzysztof (UKS „Gryf” Gdów)
GUZIK Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
ZIÊBA Jakub (TKKF Dobczyce)
PAWELEC Tomasz (UKS „Gryf” Gdów)
UBIK Jaros³aw (UKS „P³omieñ” Limanowa)
49.-56. PIS Artur (LUKS „Skrzyszów”)
PIECH Jan (MOKSiR Czchów)
MA£OTA Rafa³ (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
JÊDRZEJOWSKI Ksawery (MKS „Skawa” Wadowice)
PATTOCY Patryk (MOKSiR Czchów)
STACHEL Artur (UKS „Rokicie” Szczytniki)
STACHEL Bart³omiej (UKS „Rokicie” Szczytniki)
S£ABOSZ Kajetan (UKS „Gryf” Gdów)
57.-64. STRóJW¡S Jakub (SMS „Solne Miasto” Wieliczka)
STOCZEK B³a¿ej (CKiS Skawina)
Nieklasyfikowani:
RUCIÑSKA Alicja (SMS Solne Miasto Wieliczka)
BATKO Pawe³ (LKS K³os Olkusz)
SIWIECKI Miko³aj (LKS K³os Olkusz)
RUCIÑSKI Adam (SMS Solne Miasto Wieliczka)
CIUBA Szymon (LKS K³os Olkusz)
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Ma³opolskiego.
|