Dodane przez: Marcin Wolnicki dnia poniedziałek, 12 wrzesień 2022
Weronika Jakubczyk i Kacper Honkowicz wygrali I WTK Kadetów

W dniu 11 września 2022 roku w Czchowie w hali MOKSiR rozegrano I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kadetek i kadetów. W turnieju kadetek zwyciężyła Weronika Jakubczyk (UKS Rokicie Szczytniki), drugie miejsce zajęła Alicja Mroczka (KS Gorce Nowy Targ), a trzecie Klaudia Haba (MKS Tarnovia Tarnów). W turnieju kadetów triumfował Kacper Honkowicz (MKS Radość Gorlice). Drugie miejsce wywalczył Paweł Piróg (AZS Kraków), a trzecie Kajetan Kanownik (MOKSiR Czchów).

Do pobrania: wyniki i punktacja kadetek i kadetów.

Pełna kolejność i zdjęcia:

Kadetki:
1. JAKUBCZYK Weronika (Rokicie Szczytniki)
2. MROCZKA Alicja (KS Gorce Nowy Targ)
3. HABA Klaudia (Tarnovia Tarnów)
4. ŚWIĄTEK Emilia (Tarnovia Tarnów)
5. BARTOSZKO Natalia (Bronowianka Kraków)
6. ŚWIĄTEK Maja (Tarnovia Tarnów)
7. MILÓWKA Julia (Tarnovia Tarnów)
8. KUNKA Aleksandra (KS Gorce Nowy Targ)
9.-12. BARTOSZKO Nicol (Bronowianka Kraków)
PIETRUSZYŃSKA Natasza (KS Gorce Nowy Targ)
IDZIK Magdalena (Bronowianka Kraków)
KONSTANTYN Kaja (Bronowianka Kraków)
13.-16. OBAL Nikola (LUKS Skrzyszów)
KLAG Maja (KS Gorce Nowy Targ)
HABA Oliwia (Tarnovia Tarnów)
SZEWCZYK Maria (MKS Centrum Kraków)
17.-20. PYZIK Anna (MKS Radość Gorlice)
WOŹNIAK Helena (Rokicie Szczytniki)
SKOWROŃSKA Natalia (CKiS Skawina)
BALTAZA Oliwia (CKiS Skawina)
21.-24. STROJEK Aleksandra (AZS Kraków)
UTYLSKA Karolina (MKS Centrum Kraków)
FOSZCZ Aleksandra (AZS Kraków)
MARDOSZ Zuzanna (Rokicie Szczytniki)
25.-28. ŁAGOSZ Aleksandra (MOKSiR Czchów)
CICH Gabriela (UKS Sokół Żabno)
ĆWIK Oliwia (LKS Kłos Olkusz)

Kadeci:
1. HONKOWICZ Kacper (MKS Radość Gorlice)
2. PIRÓG Paweł (AZS Kraków)
3. KANOWNIK Kajetan (MOKSiR Czchów)
4. PAJORSKI Mateusz (UKS Gryf Gdów)
5. TURECKI Jakub (UKS Gryf Gdów)
6. NIEĆ Tomasz (MOKSiR Czchów)
7. RAMIAN Marcin (Jordan Zakliczyn)
8. PILCH Mikołaj (UKS Gryf Gdów)
9.-12. LIPOWICZ Kacper (UKS Olesno)
SALETNIK Jakub (UKS Gryf Gdów)
MARDUŁA Mateusz (KS Gorce Nowy Targ)
CZYSZCZOŃ Robert (KS Gorce Nowy Targ)
13.-16. KARWASIŃSKI Dominik (UKS Gryf Gdów)
PAWELEC Tomasz (UKS Gryf Gdów)
CIERNIAK Konrad (UKS Sokół Żabno)
RESZKA Adam (AZS Kraków)
17.-24. DYGAS Dawid (Płomień Limanowa)
TOMKOWSKI Dawid (MOKSiR Czchów)
TOKARCZYK Szymon (Tarnovia Tarnów)
KUWIK Hubert (KS Gorce Nowy Targ)
ŻÓŁTEK Daniel (KS Gorce Nowy Targ)
UBIK Jarosław (Płomień Limanowa)
KRAKOWSKI Sebastian (Jordan Zakliczyn)
PIS Artur (LUKS Skrzyszów)
25.-32. MARDOSZ Maciej (Rokicie Szczytniki)
STACHEL Bartłomiej (Rokicie Szczytniki)
STACHEL Artur (Rokicie Szczytniki)
OBAL Daniel (LUKS Skrzyszów)
KUROS Antoni (KS Gorce Nowy Targ)
KOWALCZYK Bartosz (KS Gorce Nowy Targ)
NAGEL Nikodem (Jordan Zakliczyn)
GĄSIOROWSKI Adam (Miasto Soli Wieliczka)
33.-40. GONDEK Franciszek (UKS Sokół Żabno)
JEWUŁA Michał (Jordan Zakliczyn)
KUBERA Adrian (MKS Skawa Wadowice)
BUZOWSKI Piotr (Tarnovia Tarnów)
JANOWSKI Julian (KS Start Nowy Sącz)
WIKTOREK Marcin (Płomień Limanowa)
KACZMARCZYK Karol (Podwawelski Kraków)
NAWARA Franciszek (AZS Kraków)
41.-48. JĘDRZEJOWSKI Ksawery (MKS Skawa Wadowice)
ZAŁUBSKI Piotr (Spektrum Słopnice)
ZAŁUBSKI Paweł (Spektrum Słopnice)
FABER Sebastian (MKS Skawa Wadowice)
SYKTUS Maciej (Płomień Limanowa)
KORNAŚ Karol (MOKSiR Czchów)
RUD Matvii (Miasto Soli Wieliczka)
BORUTA Aleksander (Tarnovia Tarnów)
49.-56. MADZULA Bartosz (Spektrum Słopnice)
ZAJĄC Karol (KS Start Nowy Sącz)
ZIĘCINA Piotr (Miasto Soli Wieliczka)
TRZECIAK Emil (MOKSiR Czchów)
ABRAM Przemysław (Spektrum Słopnice)
ŻAK Maksymilian (Miasto Soli Wieliczka)
HOŁDA Dominik (UKS Sokół Żabno)
URYGA Kacper (KS Start Nowy Sącz)
57.-64. JAREK Szymon (MKS Radość Gorlice)
WĄSIK Stanisław (KS Start Nowy Sącz)

Nieklasyfikowani:
SHYROKYKH Ivan (Miasto Soli Wieliczka)

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.