Dodane przez: Aleksandra Garb dnia niedziela, 26 kwietnia 2026
Lea Ewert i Tymoteusz Wieczorek wygrali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
 W dniu 26 kwietnia 2026 roku w hali Politechniki Kraków rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach wśród młodziczek zwyciężyła Lea Ewert (KS Bronowianka Kraków), a wśród młodzików Tymoteusz Wieczorek (Politechnika Rzeszów). Zachęcamy do zapoznania się z wynikami szczegółowymi turnieju.

W grze podwójnwj młodziczek wygrały Maria Wszołek i Liliana Pęksa (KS Gorce Nowy Targ), a w grze podwójnej młodzików - Mikołaj Jarosz i Kamil Antoszek (Bronowianka Kraków). Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Szczegółowe wyniki turnieju (gry podwójne pod grami pojedynczymi):
MŁODZICZKI
MŁODZICY

Image

Image

Image

Image

Zmieniony ( poniedziałek, 27 kwietnia 2026 )