| Dodane przez: Aleksandra Garb dnia niedziela, 26 kwietnia 2026 | |||
| Lea Ewert i Tymoteusz Wieczorek wygrali Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików | |||
W dniu 26 kwietnia 2026 roku w hali Politechniki Kraków rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach wśród młodziczek zwyciężyła Lea Ewert (KS Bronowianka Kraków), a wśród młodzików Tymoteusz Wieczorek (Politechnika Rzeszów). Zachęcamy do zapoznania się z wynikami szczegółowymi turnieju.
W grze podwójnwj młodziczek wygrały Maria Wszołek i Liliana Pęksa (KS Gorce Nowy Targ), a w grze podwójnej młodzików - Mikołaj Jarosz i Kamil Antoszek (Bronowianka Kraków). Gratulujemy wszystkim zawodnikom!
Szczegółowe wyniki turnieju (gry podwójne pod grami pojedynczymi):
![]() ![]() ![]() ![]() |
|||
| Zmieniony ( poniedziałek, 27 kwietnia 2026 ) | |||