Dodane przez: Aleksandra Garb dnia czwartek, 07 maja 2026
Zaproszenie na turniej do Muszyny i relacja z poprzedniego turnieju


Komunikat organizacyjny

Relacja z poprzedniego turnieju:
W sobotę 18 kwietnia 2026 roku w Muszynie odbyły IV Międzynarodowe Mistrzostwa Muszyny w tenisie stołowym, które zgromadziły na starcie ponad 60 zawodników z Polski i Słowacji. Zawody otworzył główny organizator p. Jerzy Sułkowski wraz z przedstawicielami sponsorów. Zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach wiekowych, turnieju deblowym i turnieju Mistrzów. Patronat na turniejem sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej MUSZYNA Pan dr Jan Golba i Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Serdeczne podziękowania należą się zawodnikom i działaczom KSTS Forhend Muszyna oraz licznej grupie osób i instytucji, które przygotowały i wsparły turniej. Zawody odbywały się w miłej i koleżeńskiej atmosferze pod czujnym okiem Sędziego Głównego p. Eligiusza Pary.

Wyniki poprzedniego turnieju:
Klasyfikacja końcowa

Zmieniony ( czwartek, 07 maja 2026 )